Promocje na długi listopadowy weekend

Promocje-w-BKT-pazdziernik-

Chcesz odpocząć od natłoku informacji, pragniesz wyciszenia i pięknych krajobrazów? Zapraszamy do Bałtowa, gdzie naładujesz swój organizm pozytywną energią. Co więcej, jesień w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym to czas promocji!

Zapraszamy na długi weekend 11 – 13 listopada do Bałtowa!

Co na Was czeka?

🏠 noclegi aż 20% TANIEJ 🔥
🔥 PROMOCYJNE ceny biletów 🔥
🦕 JuraPark – park dinozaurów
🐋 Prehistoryczne Oceanarium
🦬 Zwierzyniec Safari
🏰 Polska w Miniaturze
Bałtów położony jest w przepięknej okolicy – rezerwaty przyrody, wychodnie skalne, lessowe wąwozy. Szczególnie jesienią Bałtów wygląda wprost bajecznie skąpany w różnych odcieniach pomarańczy. Oferujemy Ci nieograniczone możliwości do spacerów i rowerowych wycieczek.

Listopad w Bałtowie

Tegoroczna jesień jest szczególna – ciepła i słoneczna. Wyjedź z miasta i skorzystaj z uroków sielskich krajobrazów i spokoju. W listopadzie poza długim weekendem masz do dyspozycji:

🏠 noclegi aż 20% TANIEJ 🔥
🔥 bilet spacerowy GRATIS🔥
🦕 JuraPark – prehistoryczny świat dinozaurów
🌲ścieżki spacerowe, biegowe🏃‍♀️🏃‍♂️ i nordic walking
🚴‍♀️ 1000 km tras rowerowych

Na stronie krzemiennyszlak.pl znajdziesz aplikację z najciekawszymi trasami rowerowymi po okolicznych  ścieżkach. Łącznie czeka na Ciebie 1000 km tras!

Będąc w Bałtowie, możesz zobaczyć blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości, a także spotkać słynnego króla Juliana, surykatki i wiele innych zwierząt, których sekrety poznasz w Zwierzyńcu Dolnym.

Zobacz: Baza noclegowa Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Promocja obowiązuje do 25 listopada 2022 r.

Gastronomia

Restauracja Bałtowski Zapiecek – czynna w listopadzie od czwartku do niedzieli. Szef Kuchni zaskoczy Was pysznymi daniami oraz bogatą ofertą dań dla dzieci. Na terenie restauracji znajduje się również ogromna bawialnia.

Restauracja Browar Bałtów – niezwykłe miejsce na terenie kompleksu. Tu warzymy nasze lokalne piwo a w browarowej restauracji skosztujecie pysznych dań – podpłomyków, chrupiącej golonki i burgerów – mięsnych, rybnych i w wersji wege.  W każdą sobotę czeka na Was muzyczny wieczór z kolektywem Soul Service – ZOBACZ.

Zobacz także: Bajkowe Święta w Bałtowie.

KONTAKT I REZERWACJE

Sprawdź dostępność noclegów.
Skontaktuj się z biurem rezerwacji – tel. 510 263 896, noclegi@jurapark.pl