Bodhi Studio Masażu w Bałtowie!

Masaże-bodhi-studio-

Bodhi Studio to nowe miejsce, znajdujące się w centrum Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Miejsce dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. „To bezpieczna przystań dla ciała i umysłu, w której rozumiemy potrzeby naszych klientów, a ich zadowolenie pozwala nam utwierdzać się w przekonaniu, że tak naprawdę jest”.

Bodhi Studio Masażu

Studio masażu powstało, aby zapewnić ludziom wewnętrzny spokój, harmonię ducha, umysłu oraz ciała, a także wyciszyć emocje. Nazwa Bodhi nawiązuje do drzewa, pod którym Budda doznał oświecenia. To miejsce, które pozwoli na chwilę zapomnieć o doczesności, i sprawi, że czas na zatrzyma się w miejscu.

 

 

Masaże dla dorosłych i dzieci

To zabiegi, które niosą ze sobą ukojenie, relaks oraz właściwości lecznicze. Dorośli znajdą tutaj aż 10 zabiegów, kapsułę spa, łóżko z hydromasażem oraz sauny. Natomiast dzieci także znajda coś dla siebie, specjalnie dla nich właścicielka miejsca oferuje 5 masaży, dzięki którym dziecko będzie mogło się odprężyć, a jednocześnie doświadczyć czegoś nowego i oryginalnego. Masaż czekoladą, czy też przejście ścieżki sensorycznej to tylko niektóre zabiegi, jakie czekają na Twoje dziecko.

Tutaj przeczytasz więcej: Masaże dla dzieci.

Bodhi Studio- relaks dla całej rodziny

To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Poza atrakcjami Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego można skorzystać z chwili relaksu, a dla spragnionych aktywności zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bałtów Aktywnie.

Poza masażami goście mogą skorzystać z oferty noclegowej. W ofercie dostępne są:

  • pokój 4-osobowy
  • pokój 2+1

Zobacz: Noclegi w Bodhi Studio Masażu.