Zapraszamy na Mini Olimpiadę w Szwajcarii Bałtowskiej

Mini-Olimpiada-2023

Po raz kolejny zapraszamy na Mini Olimpiadę w Szwajcarii Bałtowskiej. To już piąta edycja wydarzenia, które odbędzie się 5 lutego na stoku z wyciągiem orczykowym. Na uczestników czekają konkurencje sportowe, a przede wszystkim wspaniała zabawa!

V Mini Olimpiada w Bałtowie

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej w ferie udać się ze swoimi dziećmi! Szwajcaria Bałtowska to idealny kierunek dla rodziny. Na miejscu czekają atrakcje Bajkowej Zimy. JuraPark z dinozaurami, spotkanie ze św. Mikołajem, Panią Mikołajową oraz pracowitymi elfami. Nasze elfy uwielbiają wspólne zabawy dlatego w Wiosce Św. Mikołaja jest naprawdę radośnie! W Krainie Lodu spotkacie Olafa i Królową Elzę, natomiast w zimowym kinie czekają na Was radosne chwile — transmitujemy „Epokę lodowcową”.

Aktywność i rywalizacja

Szwajcaria Bałtowska ponownie zaprasza do wspólnej zabawy. Poza atrakcjami zachęcamy do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Na miejscu spotkacie także nasze wesołe maskotki, które uwielbiają pozować do zdjęć.

  • Wydarzenie rozpoczynamy wspólną rozgrzewką.
  • Dla zwycięzców przewidziane nagrody rzeczowe.
  • Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić się do biura zwodów, które znajdować się będzie na stoku orczykowym. Pierwszych rejestracji będzie można dokonać już od 9:30. 
  • Zjazd na sankach, jabłuszku, slalom na nartach i snowboardzie to konkurencje niedzielnej Mini Olimpiady.
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
  • Zainteresowanych zapraszamy na stok z koleją krzesełkową

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia — Regulamin Mini Olimpiady