Dzień Dinozaura z rabatami

baltowski-kompleks-turystyczny-rabaty

Świętuj z nami Dzień Dinozaura! Bilety kompleksowe nadal kupisz 40% taniej — tylko online. Zaplanuj swoją, majówkę bądź wakacje już teraz i spędź rodzinny wypoczynek w Bałtów — Kompleks Turystyczny.

(Ty) Dzień Dinozaura — bilety 40% taniej

Weekendowa wycieczka z dziećmi poza miasto to wspaniała odskocznia od codzienności. Poznawanie nowych zakątków Polski może być ciekawym doświadczeniem dla Twoich dzieci. Co więcej, przyczynisz się do ich rozwoju w sferze poszerzania kompetencji społecznych. A jeśli Twoje dzieci są fanami dinozaurów, koniecznie musicie odwiedzić Bałtów — Kompleks Turystyczny. Zobaczycie tu blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Z okazji DNIA DINOZAURA kompleks przygotował 40% rabat na pakiet ze wszystkimi atrakcjami.

Skorzystaj więc z atrakcyjnego rabatu i kup bilety kompleksowe! W pakiecie dostępne są wszystkie atrakcje! Wydawaj mniej i zyskaj więcej, czyli baw się w Bałtowie bez ograniczeń. Bilety zakupione w promocji będą ważne do 30 lipca 2023 r.

Bilet kompleksowy zawiera takie atrakcje jak: JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Muzeum Jurajskie, Kino 5D, Park Zabaw, Wioska Czarownic – Sabatówka, Zwierzyniec Bałtowski (dolny i górny), Polska w miniaturze, Wrotkarnia (bez sprzętu).

  • Promocja zakończona z dniem 6.03.2023 r. 

Wakacje z dziećmi w Bałtowie

To wspaniała okazja, aby już teraz zaplanować rodzinne wakacje w urokliwej miejscowości — Bałtów. Korzystając z promocji, oszczędzasz swój budżet, a tym samym zapewniasz swoim dzieciom wspaniałą zabawę.   

Co więcej, jeśli zatrzymasz się w naszej bazie noclegowej („Zajazd Przystocze”, „Ranczo w dolinie”, „Kraina Poraj”) na dłużej, przez resztę dni pobytu z atrakcji korzystasz za darmo!

ZAPŁAĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Nie zrealizowałeś jeszcze bonu turystycznego? To wspaniale, ponieważ bilety promocyjne możesz także opłacić bonem turystycznym! Pamiętaj, jeśli realizujesz bon turystyczny, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu zweryfikowania płatności.