Weekend pełen atrakcji – wybierz Bałtów

atrakcje_Bałtów_Kompleks_Turystyczny

Weekendowa wycieczka? Wybierz Bałtów — czeka na Ciebie prawdziwa przygoda w prehistorycznym świecie oraz wizyta w Bałtowskim Zwierzyńcu. Nie czekaj zaplanuj już teraz swój wyjazd.

Weekendowe atrakcje w Bałtowie

Wiosna w Bałtowie już zawitała, a z nią śpiew ptaków i nowi mieszkańcy Bałtowskiego Zwierzyńca. Jeśli więc zastanawiasz się jak spędzić swój weekend — podpowiadamy aktywnie i z uśmiechem w Kompleksie Turystycznym.

  • W sobotę i niedzielę w sprzedaży oferujemy 2 pakiety 
  • Obiekt będzie czynny w godzinach 10:00 – 17:00

Zobacz: Cennik Pakietów Wiosennych

Pakiet Wiosenny

Wybierając rozszerzony pakiet atrakcji, zobaczysz prehistoryczny świat dinozaurów. Jeśli jesteś ciekawy czy przybyło ich w Bałtowie, koniecznie musisz to sprawdzić. W Prehistorycznym Oceanarium zapraszamy do świata morskich głębin. Tu zobaczysz, jak wyglądał świat sprzed milionów lat.
Co więcej, w ten weekend można wybrać się na przejażdżkę amerykańskim schoolbusem! A to oznacza tylko jedno — czynny będzie zwierzyniec górny. 

Zobacz, jakie zwierzęta zaobserwujesz na zwierzyńcu górnym.

Jeśli natomiast jesteś ciekawy czy surykatki powiększyły swoje stado — zapraszamy do zwierzyńca dolnego. Tu zobaczysz się także ze słynnym lemurem — Julianem oraz uroczymi kózkami, które rozradują serce największego smutasa. Dawkę zabawy zapewni karuzela wiedeńska, która zabierze Was w bajkowy świat.

Pakiet JuraPark

To podstawowy pakiet skierowany do miłośników świata prehistorycznych stworzeń i morskiego świata. W pakiecie dostępne atrakcje: ścieżka edukacyjna z dinozaurami oraz Prehistoryczne Oceanarium.

 

Zrealizuj bon turystyczny

Nie wykorzystałeś jeszcze bonu turystycznego? To ostatni moment, dlatego zabierz swoje dzieci na rodzinną wycieczkę i podaruj im wspaniałe chwile wśród natury i zwierząt! Nic tak nie poprawi humoru jak aktywność i świeże powietrze, a takie właśnie jest w Bałtowie.

Nie wiesz, jak zrealizować bon turystyczny? Skonsultuj się z działem sprzedaży. Pomożemy Ci 

tel. 41 310 10 13

tel. 533 979 221