Wystawa psów rasowych

-wystawa-psow-rasowych-Baltow-

Ponad 2 tysiące rasy psów na Bałtowskiej Okręglicy! Zapraszamy już w tę sobotę i niedzielę (15 i 16 kwietnia 2023) do Bałtowa na „Wiosenny Bałtowski Weekend Kynologiczny 2023”.

Czworonogi w Bałtowie

Jesteś miłośnikiem czworonogów? Koniecznie musisz odwiedzić Bałtowski Kompleks Turystyczny. W sobotę na „Bałtowskiej Okręglicy” odbędzie się XLVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych oraz II KLUBOWA WYSTAWA CESKOSLOVENCKY VLCIAK I SAARLOOSWOLFHOND.
W niedzielę zapraszamy na XLVII KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH.

Bilet wstępu

Normalny 15 zł

Ulgowy 10 zł

Dzieci do 7 r. ż. bezpłatnie

Bilety do zakupu przy wejściu na teren Okręglicy.

Atrakcje Kompleksu Turystycznego

Przypominamy, że na terenie bałtowskiego kompleksu znajdują się także dodatkowe atrakcje dla całej rodziny! W sprzedaży dostępny Pakiet Przygoda oraz Pakiet JuraPark.
Zobacz: Dostępność atrakcji 

JURAPARK

Podczas wizyty w Bałtowie zobaczysz blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości! Spacer po ścieżkach edukacyjnych w JuraParku zapadnie w pamięci dzięki naturze… Opuszczając ścieżkę edukacyjną, natkniecie się na Prehistoryczne Oceanarium, gdzie poznacie podwodny świat morskich stworzeń! Jesteście ciekawi, jakie gatunki pojawiają się na ekranach 3D? Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

JuraPark-Bałtów-atrakcje

BAŁTOWSKI ZWIERZYNIEC

Jak żyją zwierzęta w Bałtowie? Czy spotkacie tu lemura, wielbłąda i bydło watussi? Odpowiadamy TAK, co więcej z bliska możesz przyjrzeć się tym stworzeniom. Na zwierzyniec górny wybierzesz się amerykańskim schoolbusem — to przygoda jak w filmie! Przygodę umili opowieść przewodnika o mieszkających tam zwierzętach. Poznajcie także ciekawostki na ich temat. Wybierając się na zwierzyniec dolny, w głównej części zaobserwujecie różnorodne ptactwo. Spotkacie też urocze kózki, osiołka i kucyki. Na terenie zwierzyńca dolnego znajdują się także automaty z przygotowaną żywnością dla zwierzątek.

SABATÓWKA – WIOSKA CZAROWNIC

Zastanawiacie się, skąd w Bałtowie wzięły się wiedźmy i czarownice? O tym dowiecie się na miejscu, rozmawiając z Czarownicą Hogatą. To ona rządzi tym królestwem, a ze swoimi gośćmi dzieli się wiedzą z zakresu ziołolecznictwa. Na Sabatówce można sprawdzić swoją sprawność oraz odwagę — przechodząc tunel odwagi.

KARUZELA WIEDEŃSKA

Bajkowa atrakcja w centrum obiektu? Znajdziecie ją tuż przy Wrotkarni. Piękna zdobiona karuzela w stylu retro spełni marzenie każdego dziecka.