Zabawa na całego, czyli spędź majówkę w Bałtowie!

majówka-bałtów-rodzinny-wyjazd

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na majówkę ze swoimi dziećmi? Podpowiadamy — wybierz Bałtowski Kompleks Turystyczny, gdzie czeka wiele zabaw i dobrych wrażeń. Zapraszamy już od 29 kwietnia — razem bawimy się, aż do 7 maja!

 

Długa majówka w Bałtowie pełna zabaw i atrakcji

Marzysz o podróży do świata, gdzie panuje radość, a światem rządzą bajkowe postacie? W Bałtowie każda majówka jest wspaniałą podróżą. Tu animatorzy zarażą pozytywną energią już przed wejściem do prehistorycznego świata. Nie zwlekaj i już teraz zaplanuj swój rodzinny wypoczynek w Bałtowie! Noclegi na terenie Kompleksu Turystycznego.

Zabawy z animatorami -JuraPark

Przekraczając bramy kompleksu turystycznego, do zabaw zaproszą Cię nasi energiczni animatorzy, którzy przygotowali dla wszystkich Gości wiele atrakcji. Będą to m.in. brokatowe tatuaże, zaplatanie warkoczyków, ogromne bańki mydlane, a także spotkanie z wesołymi szczudlarzami. To oni obdarują Cię balonową pamiątką z pobytu w Bałtowie!
A gdy już  przekroczysz bramę jurajskiej ery, spotkasz się tam z żywym dinozaurem. Nasz dino, mimo ogromnych zębów i wielkiego ogona jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich gości i uwielbia być w centrum uwagi.

Poznaj godziny pracy Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

spotkanie-z-zywym-dinozaurem

 

na szlaku odkryć

Zwiedzając ścieżkę edukacyjną w juraparku natkniesz się na tajemniczego naukowca, który uwielbia swoją pracę i dzieli się wiedzą ze wszystkimi gośćmi JuraParku! To bałtowski Indiana Jones — pod jego okiem odkryjesz tajemnice przeszłości. Co więcej, zdobędziesz także ciekawe skamieniałości, np. ząb rekina. 

 

 

Bałtowski Zwierzyniec

Rodzinny wyjazd to pogłębianie więzi, integracja oraz wspólne poznawanie zakątków Polski. Poza aktywnymi atrakcjami w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym można spotkać się ze zwierzętami z Bałtowskiego Safari. To atrakcja dla całej rodziny. Gdy poznacie, ciekawostki z życia dużych ssaków w Parku Safari zapraszamy do zwierzyńca dolnego. W tym sezonie spotkacie tam małe zwierzątka, które żwawo biegają po swoich sektorach. Biorąc udział w warsztatach „poznaj i przytul” możecie spotkać się z nimi twarzą w twarz. Warsztaty odbędą się 30 kwietnia i 1 maja 2023 r. Podczas warsztatów można spotkać się oko w oko z surykatkami, papugami, czy wężami. Co więcej, możecie je wziąć na ręce.

Dowiedz się więcej o naszym Parku Safari.

Historyczne zamki i tajemniczy rycerz

Odwiedzając jedną z naszych atrakcji, jaką jest Park Miniatur — Polska w miniaturze, poza ogromną dawką wiedzy, jaką przekaże Wam znajdujący się na miejscu przewodnik, natkniecie się na rycerza w lśniącej zbroi! Pamiętajcie o pamiątkowym zdjęciu z naszym rycerzem w wyjątkowej scenerii. Z pewnością będzie to niezwykła pamiątka dla całej rodziny.


Pokazy akrobatyczne

  • 30 kwietnia zapraszamy na pokazy akrobatyki powietrznej w wykonaniu grupy — Przestrzeń Lotu. To spektakularne pokazy, pełne prawdziwych emocji. Demonstracje odbywać się będą o wyznaczonych godzinach 12:00, 14:00 i 16:00 na terenie Parku Zabaw.

Zabawy z bałtowskimi czarownicami

Odwiedzając Sabatówkę — natkniecie się na zabawy z bałtowskimi czarownicami. Czekają na Was tańce hulańce, przejście tunelu odwagi, gra w memory.

  • O godz. 13:00 i 16:00 czarownica Hogata zaprasza na warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów. Podczas warsztatów dowiecie się jaki wpływ na organizm mają napary z ziółek.
  • Buuble show — czyli pokazy baniek ogniowych i dymnych na dziedzińcu wioski czarownic! Zapraszamy w godzinach 12:00, 14:00, 15:00 i 17:00.
    Będzie wyjątkowo i naprawdę magicznie!

 

Sabatowka-polkolonia-animacje

 

Dawka adrenaliny i spotkanie z uroczymi maskotkami

A po dawce wiedzy zapraszamy po dawkę rozrywki do parku zabaw. Tu dzieci i rodzice razem mogą oddać się zabawie, która dostarczy odrobinę endorfin. Bo przecież każdy z nas ma w sobie odrobinę szaleństwa. Najmłodsi spotkają także zawadiacką wiewiórkę, przesympatycznego rekina oraz wesołego pomarańczowego przyjaciela Jurasia! To prawdziwy gwiazdor, razem ze swoimi przyjaciółmi będzie spacerował na terenie całego kompleksu!

 

Gdzie w majówkę ? Już teraz wiesz, że Bałtów to dobry kierunek jeśli zależy ci na aktywnym i rodzinnym wypadzie! Tutaj zdobędziesz wiedzę, zapewnisz wspaniałą zabawę dla całej rodziny, co więcej spędzisz aktywny czas. Nie zastanawiaj się dłużej, zapytaj o miejsca noclegowe.

 

 

Rezerwacja noclegów

tel. 41 310 10 13, 510 263 896
e-mail: noclegi@jurapark.pl