Muzyczne wydarzenie – ORW Festiwal w Bałtowie

ORW-Festiwal-2023

ORW Festiwal to muzyczny projekt zapewniający dawkę pozytywnej energii. Muzyka, radość, energia — to hasło tegorocznej edycji. 30 czerwca, 1 lipca bądź z nami!

ORW Festiwal

Większość z Was Bałtów kojarzyć może z Oficjalnym Rozpoczęciem Wakacji — dziś powracamy jako wydarzenie festiwalowe i oferujemy 2 dni wspaniałej zabawy i 2 style muzyczne. Nadal pozostajemy przy korzeniach- czyli nieustannie muzyka klubowa, co więcej także coś dla fanów rapu.

  • Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca 2023 r.

Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych.  Natomiast 1 lipca (sobota) upłynie w klimacie techno, house i electro. Na scenie gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczności na największych w Polsce festiwalach. Co więcej, w tym roku na scenie pojawi się także zagraniczny artysta. Przygotujcie na wielki powrót ORW Festiwal.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, kochasz poznawać nowych ludzi, a co więcej jednoczyć się z nimi — musisz wybrać się do Bałtowa. Tu liczą się ludzie, emocje, które wywołuje muzyka!

 

 

Zachęcamy do obserwowania naszych social mediów, gdzie możecie wygrać wejściówki na ORW Festiwal (https://www.facebook.com/ORWFestiwal)

Miasteczko Festiwalowe

Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem). Wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu będą mogli odczuć jakby byli w amfiteatrze.