Wakacyjna oferta dla grup zorganizowanych

wakacyjna-oferta-dla-grup

Wakacyjna przygoda w Bałtowie to dawka prawdziwej zabawy i edukacji! Zorganizuj wspaniałą wycieczkę do Bałtowa dla swoich bliskich i podaruj im wyjątkowe chwile w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Wakacje w Bałtowie

Ogrom atrakcji w jednym miejscu, pyszne dania regionalne i dużo rozrywki w Parku Zabaw. Te wakacje możesz wykorzystać na maxa w Bałtowie. Skorzystaj z oferty wakacyjnej dla grup.

 

 

Zobacz: Oferta wakacyjna dla seniorów

 

Co na Was czeka?

JuraPark ścieżka edukacyjna z dinozaurami, zachwyci każdego miłośnika prehistorycznych stworzeń. 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości robi wrażenie.  Spacerując ścieżką edukacyjną, dzieci rozwijają umiejętności logicznego myślenia, uczą się także pracy w grupie. Zachęcamy także do odwiedzin Muzeum Jurajskiego, którego wystawa „Powrót do przeszłości” została rozbudowana o świat mezozoicznych gadów. Można tu zobaczyć prawdziwe kości dinozaurów.

Bałtowski Zwierzyniec — to miejsce, którym zachwyci się każdy przyjeżdżający do nas turysta. Zwierzyniec górny to przestrzeń 60 ha zamieszkałych przez egzotyczne jak i rodzime zwierzęta. Lamy, wielbłądy, alpaki, strusie i bałtowskie żubry to tylko niektóre zwierzęta, jakie zobaczycie podczas podróży amerykańskim autobusem!

Park Zabaw — zapewni dawkę adrenaliny, na miejscu można skorzystać z karuzeli, kolejki górskiej — rollercoaster, na terenie Parku Zabaw znajduje się także Kino Cinema 5D, tu transmitujemy seans pt. „Dino Safarii”. Jeśli czekacie na dreszczyk emocji to miejsce zdecydowanie dla Was.

Polska w Miniaturze — to żywa lekcja historii — nauka oparta o zagadki i quizy. W parku miniatur rozmieszczono 50 zamków i pałaców  stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne.

Różnorodność pakietów = dostosowanie oferty do Waszych zainteresowań

W przygotowanej ofercie czeka na Was propozycja 4 pakietów (Pakiet Mini, Pakiet Odkrywcy, Pakiet Przygoda). Komfort, spełnienie oczekiwań to jedna z naszych podstawowych zasad. Dlatego każda grupa zorganizowana ma przypisanego opiekuna, który doradzi Wam w odpowiednim wyborze oraz pomoże na miejscu.

Człowiek głodny, to człowiek zły, dlatego w ofercie czekają na Was różnorodne zestawy obiadowe.

 

Zobacz: Oferta wakacyjna dla seniorów