Co czeka na Was w długi sierpniowy weekend?

długi-weekend-sierpniowy-

Ostatni miesiąc wakacji to wspaniała okazja, aby zaplanować rodzinny wyjazd do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Rodzinne miejsce dobrej przygody przygotowało dla Was wiele zabaw i atrakcji, które sprawią, że zapamiętacie go na długi wyjazd.

Długi weekend w Bałtowie

Prehistoryczne stwory, prawdziwe kości i skamieniałości dinozaurów, a przede wszystkim wspaniała przygoda, która jest tak blisko Was w Bałtowie! Zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was podczas sierpniowego weekendu.
Zachęcamy do zakupu pakietu kompleksowego, to doskonały wybór ze względu na mnogość atrakcji!

  • Wybierając pakiet kompleksowy, korzystacie z atrakcji bez limitu.
  • Jeśli wybierzecie pobyt z noclegiem, pakiet ten kupujecie tylko raz i korzystacie z niego przez resztę dni pobytu! 

JuraPark

żywy-dinozaur-długi-weekend

Blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Dzika aranżacja sprawia, że możecie przenieść się w czasie! Na dziedzińcu JuraParku spotkacie żywego dinozaura. Bądźcie uważni i koniecznie zróbcie sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

 

Bałtowski Zwierzyniec

Spotkanie z egzotycznymi i rodzimymi zwierzętami (żubry, lamy, alpaki, strusie, wielbłądy i wiele innych). Zwierzęta te podziwiać można z pokładu amerykańskiego autobusu. Podczas wycieczki przewodnik podzieli się wyjątkowymi ciekawostkami o mieszkających tam zwierzątkach. Przygotujcie się na uroczy widok małych, które nie opuszczają swojego stada. Na zwierzyńcu dolnym natomiast znajdują się w większości ptaki, ale to nie wszystko bo zobaczycie także surykatki, kózki, marmozetę białouchą i osiołki. Co więcej, niektóre zwierzątka możecie nakarmić, kupując przeznaczone dla nich pożywienie.

Muzeum Jurajskie

oferta-dla-seniorów-

Zapraszamy na nową wystawę pt. „Powrót do przeszłości”, tu można zobaczyć prawdziwe kości i skamieniałości dinozaurów oraz precyzyjnie wykonane dioramy przedstawiające środowisko życia poszczególnych grup organizmów. Jeżeli ciekawią Was morskie stworzenia zapraszamy do Prehistorycznego Oceanarium, gdzie czeka na Was pokaz 3D i morskie stwory. Poczujecie tu lekki dreszczyk emocji

 

Animacje

Zabawy z animatorami sprawią, że Wasz pobyt w Bałtowie już na początku będzie wyjątkowy, a to wszystko za sprawą szczudlarzy i muzyki! Tuż przy wejściu do JuraParku, czekać będą rodzinne gry i zabawy, kolorowe tatuaże, warkoczyki oraz brokatowe tatuaże. Spacerując ścieżkami naszego obiektu, spotkacie urocze maskotki, które uwielbiają pozować do zdjęć i ochoczo zbijają piątki.

Park Zabaw

Radość, emocje i szaleństwo — to wszystko czekać będzie na Was w Parku Zabaw. Zarówno dorośli jak i dzieci będą się bawić u nas doskonale. Czeka na Was statek piracki, kolejka górska, dmuchańce, rowerki wodne, kaczuszki i wiele innych. Na terenie parku zabaw znajduje się także Kino Cinema 5D, gdzie zapraszamy na seans pt. „Dino Safari”.

 

Bumper Cars – NOWOŚĆ

Bałtów-atrakcje-Bumper-Cars

 

Zderzające się samochodziki to nasza nowość! Znajdują się na terenie fenix areny i dostępne są bez względu na pogodę. Atrakcja ta zawarta jest także w pakiecie kompleksowym i rozrywkowym. Dlatego nie ponosicie dodatkowych kosztów, jeżeli chcecie korzystać z tej atrakcji. Co więcej, to zabawa bez limitu! 

 

 

 

 

Sabatówka – Wioska Czarownic

  • Warsztaty tworzenia magicznych eliksirów (13:00 i 16:00)

Czarownica Hogata przygotowała dla Was wiele łamigłówek i wspólnych zabaw. Wszystko to po to, aby sprawdzić waszą sprawność i odwagę. Każdy, kto przejdzie tunel odwagi, otrzyma wyjątkową pieczątkę, która potwierdzi waszą śmiałość. A jeśli ciekawią Was magiczne mikstury, które powstają na bazie ziółek, koniecznie weźcie udział w warsztatach z tworzenia magicznych eliksirów.

Spróbujecie tu także wyjątkowych, puszystych i delikatnych bałtowskich wypieków. Serwowane prosto od naszych czarownic z dawką dobrego humoru.