Wycieczka szkolna – radość i przygoda

wycieczka-szkolna-Bałtów

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dlatego warto zaplanować wycieczkę szkolną, która sprzyja integracji, rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, a przede wszystkim sprzyja nauce, którą przekazujemy poprzez zabawę.

Wycieczka szkolna do Bałtowa

 

Nauka, odkrywanie, przygoda dla dzieci w każdym wieku, a przede wszystkim wspaniała zabawa połączona z edukacją. Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego to ogrom atrakcji w jednym miejscu.  Zarezerwuj pobyt w Bałtowie już od 39 zł/os.

Wybierz interesujący Pakiet atrakcji

Organizując wycieczkę klasową do Bałtowa, warto zapoznać się z pakietami atrakcji, które oferuje Kompleks Turystyczny. W miejscu tym doskonale odnajdą się przedszkolaki oraz młodzież szkolna. Organizując wycieczkę do Bałtowa, możesz wybrać jeden z 4 dostępnych pakietów. Dla zainteresowanych dodatkowe warsztaty i zajęcia w terenie.

  • Pakiet Kompleksowy
  • Pakiet Przygoda
  • Pakiet Przedszkolaka
  • Pakiet Mini

Warsztaty kreatywne i gra terenowa — artystycznie i odkrywczo

Poza standardem pakietów przygotowaliśmy, także dodatkowe zajęcia, mające na celu zachęcić uczniów do twórczego myślenia jak i pracy w grupie. To warsztaty kreatywne, podczas których uczniowie mogą wcielić się w rolę paleontologa, bądź samemu stworzyć maskę na Halloween i inne ozdoby związane z tym świętem.

wycieczka klasowa-Bałtów

Orientacja w terenie

Uczy nas samodzielności w kryzysowych sytuacjach bo nigdy nie wiemy, co może przytrafić nam się podczas podróży. Jak posługiwać się mapą i jak odnaleźć się w obcym miejscu? To często obawy każdego z nas, dlatego gry terenowe nauczą nas jak poradzić sobie z czyhającymi zadaniami, łamigłówkami spotykanymi na drodze. Co więcej, sprzyjają także rozwijaniu umiejętności interpersonalnych i logicznych.

Wycieczka dla pierwszaków — zintegruj swoją załogę

Nowe znajomości, stres to już niedługo…Pierwszaki rozpoczynają nowy etap w swoim życiu. To bardzo ważne, aby każdy z nich mógł czuć się bezpiecznie i zdawał sobie sprawę, że rozpoczyna piękną przygodę, a wszystko dopiero przed nim. To właśnie w szkole rozwinie swoje skrzydła, które w przyszłości pozwolą mu unosić się coraz to wyżej.

Nauczycielu spraw, aby pierwsze miesiące w szkole przywodziły zawsze tylko te dobre chwile. By w uczniach gościła radość, chęć odkrywania i poszerzania zainteresowań.

Spraw, aby pierwsze miesiące w szkole nie stały się przygnębiające i nudne, zabierz swoich wychowanków na wycieczkę do Bałtowa.

 

Wycieczki kilkudniowe w Bałtowie

To świetna alternatywa dla szkół, które znajdują się kilkaset kilometrów od Bałtowa. Dlatego wycieczka kilkudniowa to doskonały wybór. Podczas wycieczki uczniowie bliżej poznają kulturę województwa świętokrzyskiego, tradycje obyczaje czy atrakcje znajdujące się w pobliżu Bałtowa. Na miejscu czeka baza noclegowa oraz pełne wyżywienie.

Zobacz więcej: Wycieczki 2-dniowe w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym 

Wycieczki 3-dniowe w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

Jesteśmy dla Was! Skontaktuj się z konsultantem, powiedz, na czym ci zależy, my zaproponujemy najlepszy pakiet atrakcji dla Twojej grupy szkolnej. Do zobaczenia w Bałtowie 🙂