Noclegi z rabatem -30%

promocja-noclegi-

Bałtowski Kompleks Turystyczny to miejsce, które zachwyci Cię krajobrazem, bliskością z naturą i wyjątkowym klimatem. Już teraz możesz skorzystać z wyjątkowego rabatu – 30% na noclegi.

Cisza i spokój

Szukasz miejsca, w którym zaznasz upragnionej ciszy, a rankiem powita Cię śpiew skowronków? Doskonale trafiłeś, ponieważ w Bałtowie właśnie teraz możesz cieszyć się urokami sielskiego życia. Niezapomniane poranne i wieczorne krajobrazy utkwią Ci w pamięci, a co najważniejsze Twój umysł odpocznie od codzienności.

Nocuj 30% taniej w bazie noclegowej Zajazd Przystocze i Ranczo w dolinie

    • Promocja obowiązuje od poniedziałku do niedzieli
    • Promocja ważna od 1 listopada do 24 listopada
Czy wiedziałeś, że na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego możesz skorzystać ze SPA?

Oddalone 200 m od bazy noclegowej Zajazd Przystocze! Bodhi Studio Masażu swoją ofertę kieruje także do najmłodszych. Na miejscu można skorzystać z kapsuły spa, sauny oraz szerokiej oferty masażu. Szczegóły TUTAJ.

Bilet spacerowy

Jeżeli marzysz o odpoczynku pośród natury — Bałtów to idealne miejsce dla Ciebie. W październiku Bałtów staje się Krainą Pani Jesieni. Na gości czeka wiele aranżacji dyniowych. Te stają się idealną okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć.

  • Od poniedziałku do środy w sprzedaży dostępny będzie pakiet spacerowy.

Dostępne atrakcje (JuraPark, Muzeum Jurajskie, Zwierzyniec Dolny).

Bilet kompleksowy

Dostęp do wszystkich atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego w dniach: od czwartku do niedzieli — Zaplanuj wizytę 

W październiku w Bałtowie trwa Święto Dyni. Poza dyniowymi aranżacjami na gości czekają dyniowe smaki. Serwowane przez szefów kuchni z pewnością zachwycą podniebienia niejednego smakosza.

Nie czekaj, zaplanuj swój odpoczynek w Bałtowie już teraz!

Zadzwoń i zarezerwuj nocleg: 510 263 896