Bałtów w programie Poznaj Polskę

wycieczka szkolna-Bałtów

W ramach programu „Poznaj Polskę” szkoły mogą otrzymać dofinansowanie na wyjazd edukacyjny. Wycieczka do Bałtowa to możliwość poznania najsłynniejszych prehistorycznych stworzeń, tradycji, zwyczajów, zabytków oraz historii tej świętokrzyskiej ziemi.

Zaplanuj wycieczkę do Bałtowa

Bałtowski Kompleks Turystyczny to miejsce, gdzie dzieci będą mogły oddać się zabawie, a przy tym czerpań także korzyści edukacyjne. Na miejsce znajduje się Park Zabaw, gdzie można przeżyć dreszczyk emocji — to idealne miejsce na integrację i budowanie wyjątkowych wspomnień, które na lata pozostaną z uczniami.

Poznaj Polskę

 

Nie można zapominać o tym, że Bałtowski Kompleks Turystyczny znajduje się w programie „Poznaj Polskę”. Oznacza to, że jest to idealne miejsce na odkrywanie i promocję naszego kraju jako atrakcyjnej destynacji turystycznej. Organizując wycieczkę do Bałtowa, nie tylko zapewnisz uczniom unikalne doświadczenia, ale także przyczynisz się do rozwoju turystyki krajowej.

Podsumowując, Bałtów to miejsce, które łączy edukację i rozrywkę w idealny sposób. Daje uczniom szansę na naukę w praktyce, jednocześnie pozwalając im cieszyć się wspaniałą zabawą. Dlatego nie wahaj się i zaplanuj wycieczkę do Bałtowa, gdzie nauka stanie się niezapomnianą przygodą!