Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej

Snow-Party-Szwajcaria Bałtowska

Przebierana Nocna Jazda na stokach w Bałtowie już 27 stycznia 2024 r. Jedyne takie wydarzenie w regionie. Na miejscu czekają promocyjne karnety oraz wspaniała zabawa w rytm największych klubowych hitów.

Snow Party w Szwajcarii Bałtowskiej

To już cykliczne wydarzenie, które odbywa się każdego roku na stoku w Bałtowie! Połączone z Nocną Jazdę daje możliwość szusowania, aż do północy. Na uczestników czekać będzie

  • promocyjny 4 h karnet dedykowany wydarzeniu – 65 zł
  • JAZDA DO PÓŁNOCY
  • MUZYKA NA ŻYWO

KONKURS NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE

Przygotujcie swój unikatowy strój i weźcie udział w konkursie. Na zwycięzców  czekają nagrody rzeczowe, a przede wszystkim dobra zabawa. To konkurs dla każdego, organizujemy dwie kategorie:

– I kategoria – dzieci do 12 roku życia
– II kategoria – dzieci powyżej 12 roku życia i osoby dorosłe

WYDARZENIE ROZPOCZYNAMY O 20:00. 

Zainteresowanych konkursem zapraszamy do biura zawodów, gdzie do 22:00 przyjmowane będą zgłoszenia. Tam zostanie wykonane zdjęcie, które 30 stycznia ukaże się na fanpage Szwajcarii Bałtowskiej. Nasi obserwatorzy zdecydują, kto był najlepszy!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 lutego na fanpage.

Zainteresowanych wydarzeniem prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM WYDARZENIA oraz wypełnienie oświadczenia, które jest niezbędne do wzięcia udziału w konkursie. Oświadczenia dostępne będą także w Biurze Zawodów!

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie„Snow Party” .

Zgoda na udział w konkursie „Snow Party”.