Najpopularniejsza atrakcja w świętokrzyskim!

najpopularniejsza-atrakcja

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją, iż Bałtowski Kompleks Turystyczny został najpopularniejszą atrakcją w województwie świętokrzyskim w opinii naszych turystów. To niezwykłe wyróżnienie potwierdza, że nasz obiekt jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w regionie.

Numer 1 Wśród Atrakcji Świętokrzyskiego w 2023 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim turystom za zaufanie, które sprawiło, że Bałtowski Kompleks Turystyczny stał się synonimem doskonałej rozrywki, wypoczynku i edukacji. Wasze liczne wizyty były dla nas inspiracją do nieustannego doskonalenia oferty i tworzenia nowych atrakcji.

To w Bałtowie możecie przenieść się w świat prehistorycznych stworzeń i poznać ich życie na naszej Ziemi. Ale to nie wszystko, oferujemy także wiele innych atrakcji: Park Zabaw, Zwierzyniec Bałtowski (górny + dolny), Rollercoaster czy Wioskę Czarownic.

Zobacz wszystkie atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. 

Fani aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu i dostępnych ścieżek rowerowych pieszych. Bałtów to także ekstremalna strona, którą zapewniamy w postaci wspinaczki skałkowej oraz spływów kajakami.

2024 rokiem jubileuszu

W tym wyjątkowym roku mamy przyjemność obchodzić 20-lecie istnienia naszego Juraparku. To dwie dekady pełne niezapomnianych chwil, fascynujących spotkań z prehistorycznymi gigantami oraz wielkiego rozwoju. Z tej okazji na naszych Gości czekają niespodzianki!

Dziękujemy za każdą chwilę spędzoną z nami i mamy nadzieję, że nasze atrakcje dostarczyły Wam mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Z okazji obchodów 20-lecia  Bałtowski Kompleks Turystyczny serdecznie zaprasza Was ponownie.

Niech ten rok będzie pełen niepowtarzalnych przeżyć i niezapomnianych chwil spędzonych wśród fascynujących atrakcji prezentowanych przez nasz kompleks.