Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Do Hymnu”

11 listopada 2018 @ 10:00 - 17:00

-do hymnu-Polska-w-miniaturze-

Zapewne każdy sobie doskonale zdaje sprawę z tego, że w najbliższą niedziele 11 listopada obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

W Bałtowie za sprawą wydarzenia „Piękna i niepodległa” przez cały październik staraliśmy się należycie uczcić tą ważną dla Polaków rocznicę. Nie może być u nas również inaczej 11 listopada dlatego pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do Bałtowa na finał naszych obchodów oraz wspólne śpiewanie hymnu! Dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji podczas, której dokładnie o godzinie 12:00 zostanie u nas włączona we wszystkich możliwych punktach melodia Mazurka Dąbrowskiego, abyśmy wszyscy wspólnie mogli zatrzymać się na chwilę i z dumą zaśpiewać a tym samym uczcić datę odzyskania niepodległości przez Polskę. Ponad to każdy odwiedzający dostanie od nas flagę Polski. Przygotowujemy również zabawę z akcją zniżkową, dlatego serdecznie zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego 11 listopada na wspólne śpiewanie hymnu.

Szczegóły

Data:
11 listopada 2018
Godzina:
10:00 - 17:00

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi