Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka Pełen Przygód

28 maja 2022 - 29 maja 2022

dzien-dziecka-w-Baltowie-

Już 28 i 29 maja na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbędzie się Dzień Dziecka! To będzie wspaniały czas, pełen zabaw i magii. Zapraszamy do Bałtowa. Już możesz kupić bilet online!

Przygoda, zabawa, odkrywanie świata

W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym to wszystko staje się faktem. Na gości czeka moc atrakcji, które dostępne są w jednym miejscu. Jakie atrakcje czekają na wszystkich przybyłych gości?

Ścieżka dinozaurów — to punkt bez, którego wycieczka w Bałtowie nie może się odbyć! Powrót do prehistorii, odkrywanie bałtowskich zakamarków może stać się jeszcze ciekawsze jeśli udacie się na warsztaty paleontologiczne z naszym „Bałtowskim Indiana Jonesem”. Stacjonuje on na Gondwanie, tam opowie o skamieniałościach, z pewnością poznacie wiele ciekawostek o pradawnych stworach.

Oko w oko z dinozaurem! Odwiedzając JuraPark przygotujcie się na spotkanie z prawdziwym prehistorycznym stworem – T-Rex, Diplodok a może Triceratops? Który dinozaur będzie spacerował ścieżkami juraparku? Czy to nie najlepszy pomysł na Dzień Dziecka dla małego fana dinozaurów?

juraparkbaltowskikompleksturystyczny

Pokazy akrobatyczne i animacje

29 maja na terenie Parku Rozrywki odbędą się pokazy akrobatyki powietrznej. Po raz kolejny wystąpi grupa — Przestrzeń Lotu. To widowiskowy pokaz, który z pewnością Was zachwyci! Prezentacje odbędą się w godzinach 12:00, 14:00, 16:00 i będą trwać 15 minut, dlatego pamiętajcie o punktualności.

Malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, balony, tatuaże, gry i zabawy — będzie kolorowo i muzycznie. Nasi animatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Sprawią, że Wasz pobyt w Bałtowie będzie niezapomniany!  Na terenie kompleksu pojawią się szczudlarze oraz niezastąpione maskotki!
Nie zapomnijcie przybić piątki z naszym Jurasiem, nie ominie Was spotkanie z  króliczkiem, czy szaloną Wiewiórką. Koniecznie zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie.

W Bałtowie możecie zobaczyć wiele zwierzątek, które niedawno przyszły na świat. Obok Zwierzyńca dolnego odbędą się Warsztaty „Poznaj i przytul”, gdzie będziecie mogli z bliska zobaczyć te cudowne stworzenia. Czeka Was także spotkanie z pełzającymi gadami!
Jeśli nigdy nie spotkaliście stada jeleni lub chcecie zobaczyć, jak żyją słynne bałtowskie żubry — zapraszamy na wycieczkę amerykańskim schoolbusem. To wspaniała przygoda, po bałtowskim safari. Wyprawa w towarzystwie przewodnika sprawi, że zapamiętacie ją na długie lata. Nasze zwierzęta czekają na gości i z chęcią wychodzą na spotkanie.

Magiczne Sztuczki i Emocje

Nie zapomnijcie odwiedzić naszej Wioski Czarownic, to tutaj nierzeczywiste przeplata się z realnym. Czarownica Hogata sprawdza waszą odwagę, zwinność oraz siłę. Przygotowała wiele zabaw — koło fortuny sprawdzi wasze umiejętności zapamiętywania oraz śpiewania. Zadanie musi zostać wykonane!

Mera i Nutka przygotowały bańki ogniowe na dłoni oraz bańki mydlane. Nasze czarownice znają się na urodzie i ziołolecznictwie, dlatego z pewnością podzielą się z Wami swoimi sekretami. Kto wie może uda Wam się razem z nimi stworzyć „magiczny” eliksir na urodę!

Wszystkich spragnionych mocnych wrażeń zapraszamy do naszego Parku Rozrywki, gdzie czekają karuzelesalon gier, basen kulkowy, statek piracki, trampoliny i wiele innych urządzeń. Będąc w Bałtowie wszystkich o mocnych nerwach, zapraszamy na sens pt. „Dino Safari” w Kinie 5D.

Przypominamy, że na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego mieści się kolejka górska — Rollercoaster, która zapewni odpowiednią dawkę adrenaliny, także dorosłym.

 

Miejsce wydarzenia

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map