Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Happysad

17 czerwca 2022 @ 20:00 - 22:00

17 czerwca zapraszamy na koncert zespołu Happysad, który odbędzie się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym — U podnóża stoku. To jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju. 5 platynowych i 3 złote płyty.

Dzieje się w Bałtowie!

Nie zwalniamy tempa, w czerwcu postanowiliśmy zorganizować kolejny koncert, a na tym nie koniec! Tym razem coś dla miłośników mocnych brzmień. Przed Wami koncert zespołu rockowego — Happysad. W dniu koncertu wszyscy zainteresowani także będą mogli zakupić bilet  w cenie – 129 zł. Sprzedaż biletów prowadzona będzie w wyznaczonych punktach kasowych Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. 

UWAGA!

Wszyscy, którzy zakupią bilet kompleksowy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, otrzymają 50% rabatu na bilet wstępu na koncert zespołu Happysad! 

Sprzedaż biletów online na stronie: https://koncerty.juraparkbaltow.pl/happysad/

Harmonogram wydarzenia 17 CZERWCA 2022

koncert-zespolu-happysad-

 

-koncert-happysad-Baltow-wydarzenie

 

Szczególna płyta — Wszystko jedno

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju. W lipcu 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”, a rok później „Podróże i pod prąd”. Trzeci krążek – „Nieprzygoda” swoją premierę miał w 2007 r. Płyta okazała się być hitem. Była najchętniej sprzedającą się w Polsce wg. listy OLIS. Zespół występował na najsłynniejszym festiwalu rockowym w Polsce — Pol’and’Rock Festival.

W październiku 2011 zespół obchodził 10-lecie działalności, wtedy też ukazało się jubileuszowe wydawnictwo „Zadyszka”, składające się z dwóch płyt. Na pierwszej usłyszeć można było 13 zespołów, które wykonują utwory Happysad, drugi to płyta DVD z koncertem w Jarocinie z udziałem urodzinowych gości.

W 2021 r. zespół obchodził dwudziestolecie istnienia, które świętował okolicznościową płytą „Odrzutowce i Kowery” oraz książką „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad” autorstwa Żanety Gotowalskiej, a także innymi wydarzeniami specjalnymi.

 

Bądźcie z nami 17 czerwca! Tylko tutaj, na żywo usłyszycie hity zespołu Happysad. Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi