Zamknij
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

KONCERT ZESPOŁU NOCNY KOCHANEK

6 sierpnia 2022 @ 21:00 - 23:00

koncert-zespolu-nocny-kochanek-w-Baltowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników heavy metalu do Bałtowa! 6 sierpnia na terenie miasteczka festiwalowego odbędzie się koncert zespołu — Nocny kochanek! W ramach 15 edycji Moto Zauro Music!

Nocny kochanek

koncert-nocny-kochanek-w-Baltowie

Muzyczna grupa, która powstała w 2012 r. jako alter ego Night Mistress. Hymnem zespołu jest utwór „Kapitan Bomba — Zemsta Faraona”, który skandowany jest na każdym koncercie przez publiczność. Zespół miał być chwilowym żartem i oddechem od poważnego grania w Night Mistress, jednak gdy okazało się, że rozbawił także publiczność, a i członkowie czuli się lepiej w jajcarskim wydaniu, został z chłopakami na dłużej. Wykorzystując humor, dystans do świata, gry językowe i pastisz, zespół kreuje obraz polskiej subkultury metalowej i nie tylko. W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna pt. „Hewi Metal”. Metalowe bractwo podzieliło się na kochających zespół i na tych, dla których dowcipy z metalu to żenada i przesada. Dzięki drugiej opinii powstał przekorny utwór, znajdujący się na drugiej płycie, wydanej w 2017 r. a nosił tytuł „Zdrajcy Metalu”.

Zespół Nocny kochanek to stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, ich koncerty sprzedają się w zaskakującym tempie. Ich występ na Pol’and’Rock Festiwal w 2018 roku zgromadził zawrotną liczbę publiczności.

Wsłuchując się w tekst, dostrzeżecie dawkę humoru „Tekstowo — mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych…”.


  Harmonogram koncertów

Koncerty odbędą się na scenie koło „Zajazdu Przystocze” – stok narciarski

JEDEN BILET = 3 KONCERTY

17:00 Zespół ARSENAŁ ŚWIĘTOKRZYSKI

19:00 Zespół SEDES 

21:00 NOCNY KOCHANEK

23:00 coś dla dorosłych

00:00 pokaz sztucznych ogni

00:10 Dj Hesuss

Regulamin koncertu

Regulamin uczestnictwa 


Sprzedaż biletów

Już ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert. Kup bilet online.

Przedsprzedaż biletów potrwa do 31. 07. 2022 r. – 50 zł

Od 1 sierpnia – 60 zł

 

 

Venue

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi