Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ORW Festiwal

30 czerwca 2023 @ 18:00 - 1 lipca 2023 @ 03:30

ORW-Festiwal-2023

Muzyka, radość, energia — już 30 czerwca i 1 lipca będziemy mogli spotkać się w Bałtowie i razem dzielić się swoimi emocjami! Czeka na Was pozytywna energia i 2 dni wspaniałej zabawy.

ORW Festiwal

Powracamy do branży muzycznej jako wydarzenie festiwalowe. Na uczestników wydarzenia czekają 2 style muzyczne — rap i muzyka klubowa. Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych.  Natomiast 1 lipca (sobota) upłynie w klimacie techno, house i electro. Na scenie gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczności na największych w Polsce festiwalach. Co więcej, w tym roku na scenie pojawi się także zagraniczny artysta. Przygotujcie na wielki powrót ORW Festiwal.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, kochasz poznawać nowych ludzi, a co więcej jednoczyć się z nimi — to wydarzenie dla Ciebie. Tu liczą się ludzie, emocje, które wywołuje muzyka!

 

Miasteczko festiwalowe

Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem). Wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu będą mogli odczuć jakby byli w amfiteatrze.

 

 

Szczegóły

Początek:
30 czerwca 2023 @ 18:00
Koniec:
1 lipca 2023 @ 03:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map

Organizator

DLF Invest

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi