Zamknij
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Otwarcie stacji narciarskiej – Szwajcaria Bałtowska

16 grudnia 2022

szwajcaria-baltowska-stok

Ciesz się zimowym szaleństwem w Bałtowie! 16 grudnia oficjalnie rusza stacja narciarska w województwie świętokrzyskim. Narciarze będą mogli skorzystać z 3 tras zjazdowych.

Szwajcaria Bałtowska

W najbliższy piątek uruchomiony zostanie wyciąg orczykowy oraz ośla łączka — dedykowana osobom, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem czy snowboardem. Szwajcaria Bałtowska to rodzinna stacja narciarska, oferująca doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu oraz serwisu. Zainteresowani mogą skorzystać z nauki jazdy na nartach, snowboardzie pod opieka doświadczonej kadry ze szkółki AmigoSki. 

Kolej krzesełkowa

A już w następnym tygodniu spodziewajcie się uruchomienia pozostałych tras stacji narciarskiej. W połowie przyszłego tygodnia, jeśli warunki będą nadal sprzyjające, planujemy uruchomić kolej krzesełkową. A to oznacza, że do dyspozycji narciarzy oddamy wszystkie nasze trasy.

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej

Klienci indywidualni na tygodniu mogą skorzystać z lodowiska od godziny 14:00, natomiast w soboty i niedziele zapraszamy od 11:00. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew. W tym sezonie istnieje także możliwość wynajęcia całej tafli lodu. Poznaj szczegóły.

Details

Date:
16 grudnia 2022

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi