Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świętokrzyskie Święto Pszczoły

23 sierpnia 2019 - 25 sierpnia 2019

To już dwunasta edycja wielkiego święta pszczół i pszczelarzy – niezwykle barwnej imprezy, na której od lat wystawcami są firmy z Polski i z zagranicy. Licznie gościmy przedstawicieli z Ukrainy, Węgier, Litwy i Niemiec. Impreza cieszy się nieustającym zainteresowaniem nie tylko o pszczelarzy ale również osób zainteresowanych losem pszczół oraz zakupami naturalnych produktów pochodzenia pszczelego.
Na gości czeka jarmark produktów pszczelich, woskowych wyrobów artystycznych, naturalnych kosmetyków oraz rękodzieła ludowego. To również niepowtarzalna okazja ku temu, by spróbować aromatycznych miodów pitnych, nalewek, piw i potraw regionalnych.
Ta kulinarna i kulturowa podróż pozwoli na poznanie tradycji bartnictwa i pszczelarstwa zwiedzając bezpłatnie skansen pszczeli znajdujący się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Podczas Święta Pszczoły będzie można wziąć udział w licznych warsztatach pszczelarskich oraz międzynarodowej konferencji poświęconej apiterapii. Wykładowcami są znane osobistości ze świata apiterapii z Polski, Niemiec, Litwy i Ukrainy.

Szczegóły

Początek:
23 sierpnia 2019
Koniec:
25 sierpnia 2019

Miejsce wydarzenia

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi