Zamknij
Zaplanuj wyjątkowy dzień lub weekend, pełen wrażeń. Przygotowaliśmy specjalne strefy zabaw, w których możecie wspólnie spędzić czas. Pomyśleliśmy również o miejscach, gdzie Twoja pociecha może puścić wodze fantazji i uwolnić swoją kreatywność, a Ty cieszyć się chwilą spokoju i pyszną kawą z ciastem dyniowym.

DYNIOWE ARANŻACJE

Ponad 2000 dyń, aranżacje idealne do rodzinnych zdjęć – to właśnie klimat Święta Dyni w Bałtowie. Od 30 września w Bałtowie królować będą odcienie pomarańczy i złota. Spacerując po bałtowskim kompleksie na każdym kroku napotkasz niecodzienny wystrój.

WARSZTATY KREATYWNE

Kreatywne zajęcia artystyczne odbywają się w Kawiarni JURAPARK CAFFE. Młody artysta będzie mógł spróbować swoich sił w zajęciach, podczas których stworzy swoje własne dzieło sztuki. Doświadczeni animatorzy udzielą fachowych wskazówek, zostawiając jednak przestrzeń na dziecięcą wyobraźnię i swobodę wyrażania własnego poczucia estetyki.

DYNIOWE CUDA – dzieci dowiedzą się mnóstwo ciekawostek o tym skąd dynia przywędrowała do Polski, jak wiele ma odmian i przede wszystkim jakie ma właściwości zdrowotne. Dynia jest również idealnym materiałem do zabawy dlatego każdy uczestnik otrzyma swoją własną dynię, którą ozdobi tak jak zechce, korzystając z kolorowych materiałów, papieru, włóczek, liści, guzików i mnóstwa innych dekoracji.

HALLOWEENOWE MASKI – zajęcia dla małych i dużych. Puść wodze fantazji i korzystając z dostępnych materiałów przygotuj maskę na nadchodzący Halloween.

ZABAWY I ANIMACJE

Sabatówka – tu doskonale będzie bawiło się każde dziecko i rodzic.Czekają na Was: wiedźmowe memory, tunel odwagi i koło fortuny. Koniecznie przyjdź na pokazy magicznych baniek. Czy zamykanie w bańce jest możliwe? Tego dowiecie się na Sabatówce!Pod wielką „czapą czarownicy” znajduje się kawiarnia serwująca wyśmienite gorące napoje i pyszne desery. To doskonałe miejsce, aby odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

POSZUKIWANIE SKARBÓW

Zasady gry są bardzo proste. Trzymając w ręku quest masz instrukcję i przewodnik równocześnie. Kierując się wskazówkami zawartymi w tekście pokonujemy przeszkody, odkrywamy miejsca i zdobywamy informacje, co umożliwia nam dalszą wędrówkę. Suma wszystkich naszych dokonań pozwoli dotrzeć do upragnionego celu – czyli skarbu. Masz więc start i metę, a po drodze całą masę przygód.

Co potrzebujesz?

  • quest – pobierz go z punktu obok kasy obok JuraParku,
  • długopis,
  • czas: na ostatniej stronie questu masz podany przybliżony czas zabawy,
  • bilet wstępu: niektóre questy prowadzą przez atrakcje Bałtowskiego Kompleksu np. JuraPark lub Polska w Miniaturze. Musisz posiadać więc bilet wstępu.

Życzymy udanej zabawy!

KONKURS NA NAJCIĘŻSZĄ DYNIĘ

Po raz pierwszy na terenie Bałtowskiego Kompleksu turystycznego odbędzie się Konkurs na najcięższą dynię “Starcie Dyniowych tytanów”. 

Konkurs odbędzie się 30 września 2023 na terenie placu obok Zajazdu Przytocze. 

Jeżeli jesteś hodowcą dyń, rolnikiem lub pasjonatem ogrodnictwa i chcesz pochwalić się tegorocznym okazem zapraszamy do konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie zobowiązani są wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do dnia 25 września 2023 do kasy JuraParku. Szczegóły w regulaminie.

CENNIK

Zobacz cennik

PAKIET KOMPLEKSOWY

JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (dolny+ górny Safari), Polska w Miniaturze, Sabatówka, Park Zabaw, Rollercoaster, Kino Cinema 5D, Bumper Cars, Wrotkarnia (bez sprzętu) 

PAKIET JURAPARK

JuraPark — ścieżka edukacyjna z dinozaurami + Muzeum Jurajskie + Prehistoryczne Oceanarium. 

PAKIET ROZRYWKA

Wszystkie urządzenia Parku Zabaw* bez limitu + Rollercoaster+Bumper Cars

WARSZTATY

ODWIEDŹ BAŁTOWSKI KOMPLEKS TURYSTYCZNY

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi