Regulamin Pokoi

Regulamin Pokoi Gościnnych Zajazdu Przystocze

Dyrekcja Pokoi Gościnnych będzie Państwu wdzięczna za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć w zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich Gości.

 1. Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu zakwaterowania, i kończy o godz. 11:00 w dniu wykwaterowania.
 2. Przybywający na terenie bazy noclegowej zobowiązani są dokonać formalności w recepcji w „Zajeździe Przystocze”, Bałtów 170 A, 27-423 Bałtów.
 3. Cisza nocna na terenie Pokoi Gościnnych Zajazdu Przystocze i Rancza w Dolinie obowiązuje od godziny 23:00 do godziny 6:00 rano.
 4. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe.
 5. Pobyt zwierząt na terenie Pokoi Gościnnych Zajazd Przystocze i Ranczo w Dolinie należy wcześniej uzgodnić z recepcją.
 6. Za przywiezione i pozostawione w pokojach rzeczy Dyrekcja i obsługa ośrodka nie odpowiada. Rzeczy znalezione są przechowywane maksymalnie przez okres 3 miesięcy od dnia znalezienia. 
 7. Za szkody powstałe w pokoju podczas pobytu odpowiedzialna jest osoba wynajmująca. O ewentualnych uszkodzeniach należy poinformować recepcję.
 8. Prosimy zwracać uwagę na zamykanie okien szczególnie dachowych oraz zamykanie drzwi na klucz przy opuszczaniu pokoju. Jeśli pracownicy Pokoi Gościnnych zauważą, że podczas nieobecności Gości pali się nie światło, lub jest otwarte okno mają pozwolenie na wejście do pokoju bez wiedzy wynajmującego.
 9. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz używania grzałek, kuchenek elektrycznych jak
  i gazowych. Zdarzenie to wiąże się z jednoczesnym złamaniem regulaminu.
 10. W przypadku nie zastosowania się do niniejszego regulaminu, pracownik recepcji ma prawo do natychmiastowego wymeldowania osób, które nie przestrzegają regulaminu bez możliwości domagania się zwrotu pieniędzy za skrócony pobyt..
 11. Dobrowolna rezygnacja z części pobytu nie uprawnia do zwrotu wpłaconej należności.
 12. Rozpalanie ognisk, grilli możliwe tylko w miejscach wyznaczonych przez obsługę Zajazdu Przystocze z zachowaniem szczególnej ostrożności i przepisów P-POŻ.
 13. Goście naszych obiektów wypoczynkowych tj. Zajazdu Przystocze i Rancza w Dolinie mają możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków zakupu biletów do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wystarczy, że tylko raz zostanie kupiony bilet kompleksowy ( w czasie sezonu letniego) bądź Pakiet Bajkowa zima ( w sezonie zimowym), a w pozostałe dni pobytu istnieje możliwość korzystania z atrakcji Bałtowskiego Kompleku Turystycznego bez limitu.