Obozy jeździeckie w Krainie Koni!

-plawienie-obozy-konne-Baltow-

Zimą ferie na stoku Szwajcarii Bałtowskiej, a latem… Wakacje w siodle!
I choć mróz wciąż króluje za oknem, to myślami warto przenieść się do słonecznych dni i zaplanować letni czas.

Co dla miłośników jazdy konnej przygotował Ośrodek Kraina Koni w Bałtowie? Wyjątkowy i niepowtarzalny obóz dla każdego w wieku 10-17 lat. Aż 4 turnusy! Z pewnością znajdziesz idealny termin dla swojego dziecka.

Wakacje w siodle to idealny czas na rozpoczęcie przygody z jazdą konną. Program obozu opracowany został w taki sposób, że udział w nim wziąć mogą początkujący, jak i bardziej zaawansowani. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, więc instruktorzy dokładnie wytłumaczą każdemu, jak wykonać wszystkie ćwiczenia i chętnie pomogą w razie problemów.

Do jazdy konnej w Bałtowie idealnie nastraja spokojne i ciche otoczenie. Zielone pola i łąki, wąwozy lessowe czy malownicza rzeka Kamienna. Na zaawansowanych uczestników obozu czeka wyprawa po tych pięknych terenach i pławienie koni w zbiornikach wodnych na terenie naszego obiektu.

plawienie-konie-obozy-

Codzienna jazda konna to tylko jedna z atrakcji w wakacje w Bałtowie. A co jeszcze? Oczywiście zajęcia w stajni, gdzie poznać można sposoby pielęgnacji koni, to właśnie tam czeka ponad 20 koni różnych ras. Nie zabraknie także zajęć z ujeżdżenia i skoków przez przeszkody.

Jazda konna nie tylko ma dobry wpływ na nasze mięśnie, ale także na… humor! Z pewnością na twarzach każdego z uczestników będzie gościł non stop. Swoje umiejętności jazdy konnej będzie można przetestować podczas specjalnie zorganizowanych zawodów. Rywalizacja, ale pełna motywacji i radości. Gry i zabawy terenowe- zarówno w siodle, jak i przy ognisku. Latem w końcu nie może zabraknąć ogniska, wspólnego śpiewania i jedzenia kiełbasek.

obozy-jeździeckie-Baltow-

Obóz wakacyjny to także idealny czas na zabawę i rozrywkę! W końcu odpocząć można od szkolnych podręczników i prac domowych. A Bałtowski Kompleks Turystyczny w swojej ofercie ma nieograniczoną ilość atrakcji dla dzieci- JuraPark, gdzie mogą przejść tropem olbrzymich stworów, które miliardy lat temu zamieszkiwały naszą planetę, Zwierzyniec gdzie w niezapomnianą podróż zabierze ich prawdziwy, amerykański schoolbus czy Park Rozrywki pełen atrakcji!

Wśród rozrywki pojawią się również wycieczki wyjazdowe- m.in. do Fabryki Porcelany w Ćmielowie, gdzie piękne, ręcznie malowane figurki zachwycają każdego czy na pływalnię Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim.

plywalnia-Rawszczyzna-Oboz-

Ranczo w dolinie- baza noclegowa wśród zielonych pól, tuż obok Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wszystkie pokoje urządzone są w jednym stylu w murowanych domkach. W każdym pokoju wygodne, piętrowe łóżka, komoda, szafa, stolik z krzesłami oraz telewizor. Dostępna także sieć WiFi. Ranczo w Dolinie to 3 pokoje 4 osobowe + 1 pokój jednoosobowy dla opiekuna.

ranczo-w-dolinie-noclegi-

Obóz jeździecki „Wakacje w siodle” to najlepszy sposób na spędzenie aktywnych i niezapominanych wakacji!