Runmageddon- tym razem również dla dzieci i całych rodzin!

Już 24 i 25 października 2026 roku JuraPark Bałtów po raz kolejny zamieni się w arenę najbardziej błotnistego i widowiskowego wydarzenia w Polsce. Runmageddon wraca do Bałtowa, ale tym razem organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego- ścieżki przeszkód dedykowane najmłodszym oraz nowość: starty dla całych rodzin!

To idealna okazja, by zamiast kibicować za barierkami, założyć sportowe buty, wejść w błoto i ramię w ramię z bliskimi pokonać jurajskie wyzwanie.

Formuły dla dzieci i rodzin- wspólna przygoda

Nie musisz być zawodowcem, aby poczuć klimat ekstremalnej przygody. Rodziny mają do wyboru dedykowane formuły:

  • KIDS (1+ km | 15+ przeszkód): Najmłodszych Runmageddończyków czeka kilometr trasy pełnej przeszkód do pokonania!

  • FAMILY (2+ km | 15+ przeszkód): Wyzwanie zespołowe! Rodzice i dzieci (lub grupy znajomych) pokonują trasę RAZEM, pomagając sobie na trudniejszych przeszkodach. Liczy się dobra zabawa, wzajemne wsparcie i brudne ubrania od stóp do głów.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Prawdziwa przygoda: Wspólna przygoda wśród dinozaurów w klimatycznym otoczeniu JuraParku Bałtów

  • Wspólne wspomnienia: Przeżyjcie coś, o czym dzieciaki będą opowiadać w szkole i przedszkolu przez kolejne miesiące.

  • Super emocje i medal na mecie: Każdy mały i duży uczestnik po pokonaniu trasy zdobywa zasłużony medal i tytuł prawdziwego twardziela!

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda na trasie Runmageddonu! Doświadczcie tego w trakcie finału sezonu!

Szczegóły wydarzenia

  • Kiedy: 24 i 25 października 2026r.

  • Gdzie: JuraPark Bałtów

  • Dla kogo: Rodziny z dziećmi

Szykujcie sportowe stroje dla całej rodziny i wpadajcie zdobywać Bałtów!
Do zobaczenia na starcie! 🔥