Majówka poza miastem? Mamy na to pomysł!

Autobus-zwiedzanie-parku-

Majówka- słońce, zabawa, rodzina i… wycieczki! Planujesz wyjechać z miasta i odpocząć od zgiełku i hałasu? W takim razie zapraszamy do Bałtowa!

 Bałtowski Kompleks Turystyczny to jedno z położonych najbliżej Warszawy miejsc rozrywkowych i rekreacyjnych. Czeka tu na Was wiele atrakcji i moc przygód. Tym bardziej, że tegoroczną majówkę spędzamy pod hasłem „Rodzinna majówka w Bałtowie”. Warto więc zabrać dzieci na wycieczkę pełną atrakcji.


Rodzinna Majówka w Bałtowie

Rodzinna majówka to wspaniały czas na rodzinne zabawy- będą one na Was czekać w naszym Parku Rozrywki. Będą pokazy magii, iluzji czy… szczudlarze! Nie zabraknie animatorów- malowania twarzy, baniek mydlanych czy torów przeszkód. Przy zakupie pakietu kompleksowego macie możliwość również korzystania do woli ze wszystkich urządzeń Parku Rozrywki- karuzeli, trampolin czy statku pirackiego. Byliście już w kinie 5D? Jeśli jeszcze nie to nie ma na co czekać! Park Rozrywki- położony najbliżej Warszawy zapewni Wam niezliczoną ilość emocji! Atrakcje dla dzieci i dla rodzin. Każdy z pewnością znajdzie tu miejsce dla siebie, a może wspólnie skorzystacie z urządzeń, by spędzić czas z rodziną? 🙂

rodzinna-majowka-Baltow


 Dlaczego warto wybrać się poza miasto?

Wycieczka poza miasto z dziećmi, to dla rodziców często nie lada wyprawa. Majówka z dziećmi poza miastem jest jednak bardzo dobrym pomysłem! Bałtowski Kompleks Turystyczny położony jest niedaleko Warszawy- podróż autem trwa ok. 2,5 h. A na miejscu czeka na Was wiele niezwykłych przygód.

Przede wszystkim- Bałtów to piękne tereny, pełne zieleni- idealne na wycieczki rowerowe czy piesze. Zachwycicie się tu zjawiskowymi i malowniczymi krajobrazami doliny rzeki Kamiennej. Będzie to idealna okazja na „doładowanie baterii” przed ostatnimi miesiącami szkoły.

Majówka z dziećmi to przede wszystkim integracja i pogłębianie więzi, więc wspólnie macie możliwość poznawać i odkrywać świat. Tym bardziej, że poza pięknymi krajobrazami czekają na Was atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego- Park Dinozaurów, Safari z dzikimi zwierzętami czy Polska w Miniaturze.

Bałtów-rodzinne-miejsce-dobrej-przygody-


Kolorowa majówka

W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, gdzie królują dinozaury nie może zabraknąć prawdziwego dinozaura! Juraś- nasza maskotka będzie dzielnie przechadzać się po parku, a razem ze swoimi przyjaciółmi zabierze Was w kolorową i radosną paradę. Będą tańce i śpiewanie, będą kolorowe buzie i znane postacie. Dołączycie? Zapraszamy do zabawy całą rodzinę! Nasi animatorzy namalują na Waszych twarzach kolorowe wzory, które będą idealnie pasowały na paradę z Jurasiem podczas Rodzinnej Majówki. Po paradzie znajdzie się czas na pamiątkowe zdjęcia i przybicie „piątki” z Jurasiem. Jeśli więc majówka z dzieckiem, to wśród kolorowych postaci i pełna uśmiechu!

Juras-atrakcje-dla-dzieci-

Atrakcje-dla-dzieci-Baltow-


 Atrakcje na majówkę

Co jeszcze poza animatorami i paradą maskotek czeka na Was w Bałtowie? Niezwykła rodzinna zabawa! Warsztaty odkrywania skamieniałości, warsztaty ze zwierzętami, spotkanie z rycerzem oraz liczne konkursy. Będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat dinozaurów, a także wiedzę z historii Polski. Każdy więc znajdzie dla siebie idealne miejsce. Dodatkowo- Sabatówka stanie się prawdziwą osadą Słowian. Z bliska będziecie mogli zobaczyć, jak kiedyś żyli nasi przodkowie, w co wierzyli, ale także pokażą Wam oni zabawy i gry z dawnych czasów.

Polska w Miniaturze, czyli nasz Park Miniatur sprawi, że będziecie mogli przenieść się w czasie- nie tylko za sprawą zamków i pałaców, ale także strojów z różnych epok, które będziecie mieli możliwość założyć!

sabatowka-miejsce-czarownic-magiczna-wioska-

Spotkanie-z-rycerzem-Baltow-Polska-w-Miniaturze-


Wycieczka poza miasto w Majówkę jest wspaniałym pomysłem! To czas dla dzieci, dla rodziny. W Bałtowie czeka na Was zabawa, odkrycia i wiele atrakcji dla dzieci, ale także atrakcji dla całej rodziny. Spędźcie razem z nami Rodzinną Majówkę w Bałtowie!