Spędź jesień w Bałtowie- promocje na noclegi

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się z rodziną, z dziećmi, z bliskimi podczas jesieni, by odpocząć i odetchnąć od codzienności?

Zapraszamy Was do Bałtowa!

jesien-panorama-Baltow-

Jesienny weekend (lub nawet kilka dni!) w Bałtowie to wspaniały pomysł na wycieczkę. Czekać tu będą na Was nie tylko piękne, kolorowe krajobrazy rozpościerające się dookoła, ale przede wszystkim wspaniała zabawa.

W Bałtowie jesienią zaczaruje Was nie tylko nasza czarownica Maurenia, ale przede wszystkim magiczne kolory otaczające z każdej strony. W Sabatówce czy przy Bałtowskim Zapiecku zobaczycie niezliczoną ilość pomarańczowych dyń, jesiennych wrzosów, żółtej kukurydzy czy czerwonych liści.

-jesien-w-Baltowie-swieto-dyni-Baltow-wioska-czarownic-Baltow-swieto-dyni-Baltow-

Noclegi w Bałtowie

Wybierając się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, pamiętajcie, że możecie tutaj spędzić kilka dni! Baza noclegowa pozwoli Wam na odpoczynek, ale przede wszystkim na korzystanie z atrakcji przez wszystkie dni pobytu. Nocleg w Zajeździe Przystocze, który położony jest w samym sercu kompleksu daje możliwość spokojnego dojścia do każdej atrakcji czy odpoczynku w trakcie zwiedzania.

Jeśli jednak pragniecie zobaczyć z bliska życie na Wsi, to zajrzyjcie do Rancza w Dolinie. Tam przywita Was z rana wschodzące, jesienne słońce i piękna sceneria unoszącej się nad rzeką Kamienną mgły.

Dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić nasz kompleks i zostać u nas kilka dni przygotowaliśmy specjalne, jesienne promocje na noclegi m.in. stały rabat -20%!

Sprawdźcie nasze promocje na noclegi! KLIK

baza-noclegowa-Zajazd-Przystocze

Z innej strony

Wybranie się jesienią do Bałtowa, to poznanie go zupełnie z innej strony! Poza sezonem jest u nas znacznie spokojniej- nie musicie stać w kolejce do Rollerocastera ( 😉 ) czy by kupić sobie pysznego gofra. Jesienią w Bałtowie panuje wspaniały klimat, który z pewnością zachwyci każdego. Jeśli zdecydujecie się na dłuższy pobyt możecie cieszyć się atrakcjami Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego znacznie dłużej. To pozwala Wam na spokojne zwiedzanie, popołudniowe spacery, wycieczki rowerowe czy odpoczynek na łonie natury. Dzięki temu odkryjecie Bałtów w każdym calu!

Możemy Was również zapewnić, że jesienny Bałtów na pewno sprawi, że nie tylko będziecie się dobrze bawić zwiedzając kolejne atrakcje, ale przede wszystkim będziecie mogli zachwycić się pięknem natury i zmieniających się pór roku. Tym bardziej, jeśli nie jest to Wasza pierwsza wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

-restauracja-baltowski-zapiecek-

Ci którzy odwiedzają nas latem docenią spokojniejsze zwiedzanie, a Ci, którzy Bałtów kojarzą z nartami, zobaczą jak jesienią prezentuje się Sabatówka, czyli zimowa Wioska Świętego Mikołaja.

A kto wie… Może będąc u nas kilka dni spotkacie naszego Świętego Mikołaja w “innym wydaniu” 😉

sabatowka-Baltow-jesien-

Do zobaczenia!

Zarezerwuj nocleg