Ferie zimowe w Bałtowie!

I choć zima przywitała nas dodatnimi temperaturami, to z dnia na dzień robi się coraz chłodniej, a już za chwile zaczniemy ferie zimowe!

Ferie to wspaniały czas na aktywność fizyczną- narty, snowboard, spacery czy chociażby sanki i jabłuszko.

Szwajcaria Bałtowska zaprasza na zimowiska oraz półkolonie zimowe, podczas których czeka na Was wiele niesamowitych atrakcji.

W trakcie ferii zimowych nie tylko możecie poszaleć na stokach Szwajcarii Bałtowskiej, ale także spędzić fantastycznie czas na zimowych atrakcjach naszego kompleksu. Czeka na Was m.in. Bajkowa Kraina Lodu z bohaterami bajki Disney’a, spotkanie ze Św. Mikołajem w jego magicznej Wiosce czy niezwykły seans w kinie 5D.

Nie zabraknie również kreatywnych warsztatów. Podczas ich trwania stworzycie piaskowe obrazki czy figurki aniołków.

Na Dolnym Zwierzyńcu zobaczyć możecie żywa szopkę z owieczkami i osiołkami.

Nie można pominąć także JuraParku! W zimowej scenerii prezentuje się naprawdę fantastycznie!

Spotkanie ze Św. Mikołajem czy Olafem z “Krainy Lodu” z pewnością zostanie na długo w pamięci każdego dziecka. Św. Mikołaj wręczy wymarzony prezent, a Olaf przytuli i przybije piątkę.

W Bajkowej Krainie Lodu obejrzycie sceny tej wyjątkowej bajki i razem z bohaterami wybierzecie się w niezwykłą przygodę z Elzą.

Pamiętajcie, że do Bałtowa możecie przyjechać na kilka dni. Nasza baza noclegowa jest położona w samym sercu kompleksu, dzięki czemu wszystkie atrakcje będziecie mieć na wyciągnięcie ręki.

Jesteśmy przekonani, że ferie w Bałtowie to strzał w 10! Narty, snowboard, spacery, bajkowe postacie, Św. Mikołaj… i wiele, wiele innych fantastycznych aktywności czeka na Was w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!