Rowerem po Bałtowie

Uwielbiasz wycieczki rowerowe pośród malowniczych krajobrazów? A może podczas wypraw odwiedzasz historyczne miejsca pełne tajemnic?

Jeśli tak, to koniecznie musisz wybrać się na wycieczkę rowerową po Bałtowie i okolicach!


Już w najbliższą sobotę 29 lutego w Bałtowie uruchamiamy dla Was pierwszą wypożyczalnię rowerów! Nie będziecie musieli się więc martwić o odpowiedni sprzęt- przygotujemy go dla Was!

Wypożyczalnia rowerów zlokalizowana będzie pomiędzy Zajazdem Przystocze, a Zwierzyńcem Dolnym w obecnym budynku wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Znajdziecie w niej:

✔️rowery trekkingowe, ✔️Enduro, ✔️MTB, ✔️elektryczne Raptor,

oprócz tego

✔️rowery Junior i Kids, ✔️segweye, ✔️foteliki rowerowe, ✔️kaski.


Rower będziecie mogli bez problemu dostosować do swojego wieku i preferencji. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, rowery na rodzinne wycieczki, jak i dla pasjonatów jazdy, w tym wjazdów na strome zbocza.

Wypożyczalnia rowerów to fantastyczne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia aktywność fizyczną! Dzięki temu nie tylko będziecie mogli zwiedzić Bałtów i okolicę, ale także poprawić swoją kondycję. To przede wszystkim wspaniała możliwość, by zadbać o swoje zdrowie.Krzemienny Szlak

W Bałtowie czeka na Was wiele niezwykłych atrakcji. Wyznaczone ścieżki rowerowe pozwolą Wam dojechać w ciekawe i interesujące miejsca. Przez Bałtów przebiega także Krzemienny Szlak, który liczy ponad 1000 km ścieżek rowerowych! Daje to nieograniczone możliwości zwiedzania okolicznych atrakcji. Znajdziecie tu z pewnością godne uwagi historyczne miejsca, które warto zobaczyć.

Wycieczki po Krzemiennym Szlaku ułatwia specjalna aplikacja , dzięki której wybierzecie idealną dla siebie trasę oraz poznacie najciekawsze miejsca. Warto wybrać się w podróż po Krzemiennym Szlaku, ponieważ dzięki temu jeszcze lepiej poznacie historię naszego regionu. To bez wątpienia będzie niezapomniana lekcja historii.

Specjalnie przygotowane trasy rowerowe pozwolą Wam na bezpieczne podróże, odkrywanie nowych miejsc i wspólne spędzanie czasu. Aktywność fizyczna to bardzo ważny element w naszej codzienności i nie powinniśmy o niej zapominać, ponieważ ma ona bardzo duży wpływ na nasze zdrowie.

Na trasie Krzemiennego Szlaku odwiedzicie takie miejsca jak Krzemionki, które wpisane zostały na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie, Park Linowy i oczywiście- Bałtowski Kompleks Turystyczny. Różnorodność atrakcji sprawi, że w 100% będziecie zadowoleni z rowerowej wycieczki!


Bałtów aktywnie

Bałtów aktywnie, to nowy projekt, który już niebawem wprowadzi Was w zupełnie nowe formy aktywności fizycznej. Poza spacerami, trasami nordic walking, trasami biegowymi czy rowerami czekać będą na Was również kajaki oraz tratwy!

Jedno jest pewne- tegoroczne lato będzie bardzo aktywne!