#WspieramBałtów

Szanowni Państwo,
Bałtowski Kompleks Turystyczny już 14 marca został zamknięty w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 w kraju i na świecie. Przedłużająca się pandemia i zamknięcie obiektu skutkuje całkowitym brakiem przychodów. Po niezwykle ciężkiej dla nas zimie, podczas której ze względu na zbyt wysokie temperatury nie mieliśmy szansy na uruchomienie całej stacji narciarskiej, nie udało nam się zgromadzić zapasów finansowych, które pozwoliłyby nam bezpiecznie przetrwać ten trudny czas.

Bałtów to nie tylko dinozaury. To ponad 140 stałych pracowników i kilkaset sztuk dzikich zwierząt w Bałtowskim Zwierzyńcu. Obecnie robimy wszystko co w naszej mocy, by utrzymać jak największą liczbę etatów i zapewnić optymalne warunki do życia naszym zwierzętom.

Dlatego już dziś aż do odwołania startujemy z akcją sprzedaży biletów online z 25% rabatem i wydłużonym terminem ważności. Bilety zakupione podczas promocji będzie można wykorzystać po zakończeniu pandemii aż do końca września 2021 roku.

Pieniądze, które wpłyną ze sprzedaży biletów pomogą pokryć przynajmniej część zobowiązań.
Z góry dziękujemy za pomoc. W przyszłości odwdzięczymy się Państwu profesjonalną obsługą, serdecznym uśmiechem i masą dobrej energii.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli powiedzieć – “Do zobaczenia w Bałtowie!”