Dla miłośników 4×4

Przewodnik 4×4 Bałtów i okolice

Aby wykorzystać możliwości tutejszego terenu oraz rozpowszechnić wyprawy 4×4 wśród posiadaczy aut klasy SUV i innych aut terenowych, organizatorzy największego rajdu przeprawowego w Polsce czyli Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch przygotowali aż 18 tras krajoznawczych o różnym stopniu trudności. Poruszając się zgodnie z wytyczonymi trasami zwiedzicie piękne okolice Bałtowa w promieniu około 50 kilometrów oraz „posmakujecie” miejsc rywalizacji sportowej „Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch”. Opracowane trasy oferują przejazdy po nawierzchniach gruntowych, szutrowych i w minimalnych ilościach asfaltowych, których trudności czynią je dostępnymi dla każdego seryjnego samochodu terenowego z napędem 4×4, a także dla większości samochodów klasy SUV.

Trasy zostały zebrane w specjalnej publikacji Przewodnik 4×4 Bałtów i okolice”. Znajdziecie tam dokładne wskazówki nawigacyjne, piękne fotografie oraz bogate opisy krajoznawcze. Ze względu na zróżnicowanie tras pod względem trudności zastosowano trójstopniową skalę – trzy gwiazdki dla „podrasowanych terenówek” (zwiększony prześwit, agresywna opona), dwie gwiazdki dla seryjnych aut 4×4 i jedna gwiazdka dla SUV-ów.

„Przewodnik 4×4 Bałtów i okolice” kupisz na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz w sklepie online sklep.juraparkbaltow.pl.

 

  WYPOŻYCZALNIA AUT 4×4 W BAŁTOWIE

  Wyprawy 4×4 to wspaniała zabawa dla każdego – bez względu na wiek. Całe rodziny są zaangażowane w odczytywanie wskazówek nawigacyjnych czy zapoznawanie się z treścią krajoznawczą a pokonywanie kolejnych przeszkód podnosi poziom adrenaliny i wywołuje szerokie uśmiechy na twarzach uczestników wyprawy. Bardzo ważny jest również fakt, że pogoda nie ma większego wpływu na naszą zabawę. Czasami trochę błotka jest wskazane!

  Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w off-roadzie ale nie dysponujesz odpowiednim autem rozwiązaniem jest wypożyczalnia aut 4×4 w Bałtowie.

  • Wypożyczenie auta 7-osobowego (6 osób + instruktor)

  1 godz.  – 350 zł.  Powyżej 3 godzin – czwarta godzina gratis.

  W wypożyczalni do Waszej dyspozycji są auta Nissan Patrol Y61, które wyróżnia wyjątkowa trwałość i solidność konstrukcji.

  Więcej na temat wypożyczalni i kontakt na stronie baltow4x4.pl