OFFMANIA RC

offmania-Baltow-

Trzeci raz z rzędu zapraszamy na największą w Europie, imprezę skierowaną do fanów zdalnie sterowanych modeli samochodów przeprawowych.

24-26 września to 3 dni zabawy z modelami rc. Konkurencje będą się odbywać na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego m.in. w JuraParku, na obszarze stoku narciarskiego czy w Polce w Miniaturze. Każdy z przybyłych gości może z bliska przyjrzeć się zmaganiom kierowców i razem z nimi przeżywać niezwykłe emocje i przede wszystkim dopingować.

 

KLASY

Klasa Carpet Crawlers – modele zaliczane do tej klasy muszą wyglądać jak terenówki prosto z fabryki. Tutaj w wyglądzie modelu liczy się jak największy realizm.

Klasa adventure – pod uwagę brany jest zarówno realizm modelu jak i jego właściwości terenowe. Są to nadal miniatury fabrycznych samochodów terenowych ale przygotowane do jazdy w bardziej wymagającym terenie. Modele muszą być przygotowane w ten sposób aby ich rzeczywiste odpowiedniki mogły poruszać się po drogach publicznych i jednocześnie dawały sobie radę w terenie.

Klasa extreme – w modelach tej klasy najważniejsze są właściwości terenowe – mają to być pojazdy, które w rzeczywistych rozmiarach raczej nie poruszają się po drogach a na miejsce rajdu przyjeżdżają na lawetach. Są stworzone z myślą o jeździe w ekstremalnie trudnym terenie.

Klasa truck – to miniatury wszelkiego rodzaju ciężarówek i innych aut wieloosiowych.

Klasa Rock – klasa modeli z kategorii rock racer i rock crawler.

PLAN WYDARZENIA

Piątek 24 września

9:00 – 17:00 – zmagania zawodników (obok namiotu Wrotkarni oraz obok wypożyczalni rowerów)

Sobota 25 września

9:00 – 17:00 – zmagania w terenie (Bałtowski Kompleks Turystyczny, kamieniołom)

Niedziela 26 września

10:00 – parada RC spod Wrotkarni do JuraParku
12:00 – 13:00 – rozdanie nagród
13:00 – 16:00 – ostatnia szansa, aby zobaczyć modele RC – zmagania w kamieniołomie