Przyjemne z pożytecznym – wycieczka szkolna w Bałtowie!

wycieczka_szkolna_do_Baltowa

Wycieczki szkolne przyczyniają się do kształtowania i rozwijania uczuć patriotycznych, obywatelskich i estetycznych.Dzieci powinny uczyć się samodzielności, krytycznego, racjonalnego myślenia. Dzięki organizowanym wycieczkom, potrzeba ciekawości dziecka zostaje zapewniona a zarazem pozytywnie wpływa na jego kształtowanie. Jest miłą odskocznią w nauce. 

Bałtowski Kompleks Turystyczny proponuje ofertę, która łączy zabawę z nauką. Tym samym dziecko łatwiej przyswaja wiedzę w sposób intuicyjny i nieświadomy.

Dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów planu wycieczki.

Przyroda, Biologia, Geografia, Historia

Przekazywana wiedza dostosowana jest do wieku uczestników, a także zgodna jest z podstawą programową. Podczas wycieczki uczniowie mogą rozwijać sfery emocjonalne oraz estetyczne. Staramy się kształcić w oparciu o rzetelne i krytyczne podejście do informacji, pokazywać naukę jako wyprawę w poszukiwaniu prawdy, a nie zbiór dygmatów podawanych do wierzenia.

Podczas pobytu w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym można wziąć udział w zajęciach terenowych, muzealnych oraz skorzystać z atrakcji znajdujących się na obiekcie.

Przypominamy, że wycieczkę szkolną można opłacić BONEM TURYSTYCZNYM.

Zachęcamy Państwa jako nauczycieli i wychowawców do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

Zapewniamy: bezpieczny wypoczynek, profesjonalną kadrę przewodników – edukatorów, szeroki wybór zajęć kreatywnych i edukacyjnych.

SPRAWDŹ OFERTĘ