Powitaj Lato w Bałtowie

-koncert-Viki-Gabor-w-Baltowie

11 czerwca na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbędzie koncert Viki Gabor – młodej, utalentowanej wokalistki. Artystka w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior, która sprawiła, że zainteresował się nią cały świat. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia, która 11 czerwca wystąpi na bałtowskiej scenie.

LATO W BAŁTOWIE – PRZYWITAJCIE JE ŚPIEWAJĄCO!

Już 9 marca wszyscy zainteresowani koncertem będą mogli kupić bilet na wydarzenie „Powitaj Lato w Bałtowie”. Bilety na koncert będzie można kupić w dwóch pulach. Pierwsza pula Early Bird trwać będzie do 31 marca, cena biletu to 89 zł/os. 1 kwietnia rozpocznie się druga pula – Regular, cena biletu to 109 zł/os. W dniu wydarzenia będziemy prowadzić sprzedaż stacjonarną biletów w wybranych punktach kasowych na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Specjalnie dla fanów wokalistki przygotowaliśmy Pakiet MEET&GREET, który oferuje spotkanie z wokalistką za kulisami, wspólne zdjęcie oraz możliwość otrzymania gadżetów z logo artystki. Pakiet obejmuje bilet na koncert. Ilość pakietów jest ograniczona do 20 szt. Dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili i kupcie go już teraz!

CO JESZCZE DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY?

Wszyscy, którzy zakupią bilet online otrzymają rabat na bilety wstępu do naszego obiektu – Bałtowski Kompleks Turystyczny. Bilet będzie ważny w dniach 10-12 czerwca 2022 r. 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

16:00 – 18:00 – zabawa przy muzyce DJ Gomezzz

19:00 – koncert Viki Gabor

19:30 – 21:30 – zabawa przy muzyce DJ Gomezzz

-mloda-wokalistka-

 

Wiktoria Gabor – urodziła się w Niemczech, przez kilka lat mieszkała w Anglii. Aktualnie mieszka w Polsce, w Krakowie. Pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć ją podczas przesłuchań w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, gdzie dotarła aż do finału. W 2019 r. wystąpiła w „Szansa na sukces Eurowizja Junior”, gdzie wygrała i prezentowała nasz kraj w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci z utworem „Superhero”. Sprawiła, że po raz 2 Polska zwyciężyła. Utwór posiada ponad 24 mln. wyświetleń w serwisie YouTube.
Pewnie każdy z nas dobrze zna utwór „Ramię w ramię”, to spektakularny duet młodej wokalistki z Kayah, który na swoim koncie ma pond 51 mln. wyświetleń. Kolejno pojawił się singiel „Gateway (Into My Imagination) płyta, która pokryła się złotem. W tym roku wydała singiel pt. „Napad na serce”, to młoda wokalistka, która zdecydowanie nie zwalnia tempa, a już niedługo zobaczycie ją na naszej scenie!

 

 

Powitajcie Lato w Bałtowie z Viki Gabor – to jedyne takie wydarzenie w regionie. 11 czerwca Bałtów zapraszamy do wspólnej zabawy! 

Na oficjalnej stronie wydarzenia będzie można zakupić bilety już od środy – 9 marca. Wydarzenie „Powitaj Lato w Bałtowie”.

Głównym partnerem i patronem wydarzenia jest – RMF MAXXX.

Regulamin wydarzenia „Przywitaj Lato w Bałtowie”  Regulamin.

Fotorelacja z koncertu