Zaczynamy wakacje!

zaczynamy-wakacje-w-Baltowskim-Kompleksie-Turystycznym-

Oficjalnie zaczynamy wakacje, wreszcie nadszedł ten upragniony czas dla wszystkich dzieci. Zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, gdzie poza atrakcjami obiektu czeka wiele zabaw i gier!

 

Rodzinne miejsce dobrej zabawy

Bałtowski Kompleks Turystyczny to ogrom atrakcji w jednym miejscu, dlatego przyjeżdżając do Bałtowa najlepiej skorzystać z Pakietu Kompleksowego. To korzystna oferta dla osób, które chcą zobaczyć wszystkie atrakcje, co więcej skorzystać z urządzeń rozrywkowych. Warto zaznaczyć, że z urządzeń tych można korzystać bez limitu!  Sugerujemy jednak, aby zwiedzanie zacząć wraz z rozpoczęciem pracy kompleksu. TUTAJ zobaczysz godziny funkcjonowania kompleksu.

Dostępność pakietów w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Zobacz: Wszystkie atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.Animacje, malowanie twarzy

To tylko niektóre, dodatkowe urozmaicenia, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości! W każdy weekend zobaczysz animatorów, którzy wciągną Cię w wir zabaw! Znajdziesz ich przy głównym wejściu do juraparku, w parku rozrywki oraz przy zwierzyńcu dolnym.  Dodatkowo dla wszystkich lubiących tatuaże i kolorowe wzory na ciele mamy wspaniałe wiadomości! Nasze animatorki namalują na twarzy upragniony wzór, a także wykonają brokatowe tatuaże.

Pojawią się także szczudlarze, którzy uwielbiają żartować z dziećmi, co więcej dla każdego mają skromny upominek 🙂

Jeśli swój pobyt chcesz zaplanować na tygodniu, nie musisz martwić się o powyższe atrakcje, ponieważ na terenie JuraParku, także spotkasz naszych animatorów, maskotki, oraz szczudlarzy!


zaplanuj-wakacje-dla-dzieci-


Warsztaty „Poznaj i przytul”

Na terenie zwierzyńca dolnego na wszystkich gości w każdą sobotę oraz niedzielę czekać będą urocze zwierzątka. Staniesz także oko w oko z egzotycznymi gadami! Co więcej, niektóre z nich będzie można wziąć na rączki! Dlatego zapraszamy koniecznie do zwierzyńca.

 


Zrób zdjęcie z maskotką

Pewnie już nie raz widziałeś naszego pomarańczowego Jurasia. Gdy przechadza się ścieżkami obiektu, często przybija piątki, dlatego koniecznie pamiętaj o tym i ty! Ponadto uwielbia pozować do zdjęć! Dlatego pamiętaj, aby zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Często też na dziedzińcu JuraParku zobaczyć można żywego dinozaura! Kto będzie tym szczęśliwcem? Koniecznie podziel się z nami, zdjęciami w mediach społecznościowych oznaczając nas w relacjach (@baltowski_kompleks_turystyczny).


Czary-mary, hokus-pokus

Jakich zaklęć używały czarownice i wiedźmy? Tego dowiesz się na Sabatówce — Wiosce Czarownic. W każdy weekend zapraszamy na warsztaty, podczas których wspólnie z czarownicą sporządzisz swój „magiczny eliksir”. Warsztaty odbywają się w godzinach 13:00 oraz 16:00. Czarownica Hogata tworzy magiczne eliksiry na urodę, sprawność i wiedzę, może z Tobą uda jej się zrobić coś nowego. Przekonaj się! Co więcej, dla odważnych przygotowaliśmy  bańki ogniowe na dłoni! Jeśli zaś jesteś śmiałkiem, który chce przetestować swoją siłę, koniecznie wykonaj test sprawności (przeciąganie liny, przejście tunelu odwagi).

Wszystkie atrakcje na Sabatówce, poza warsztatami oraz magicznymi pokazami z kundelkami dostępne są także na tygodniu.

 

 

Poznaj 5 praktycznych porad: Jak przygotować się na wycieczkę do Bałtowa. 

Historia w pigułce

Polska w miniaturze to miejsce, gdzie historia ukryta jest w pałacach i zamkach. Tutaj spotkasz rycerza, a może damę dworu… Koniecznie zobacz, kto na Ciebie czeka! Tu dowiesz się, jakie tajemnice skrywają najsłynniejsze zamki w Polsce.

park-miniatur-zaplanuj-wakacje


Do zobaczenia w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym!