“Iskier moc – do spodu jurajskiej podłogi”

iskier-moc-baltowskie-bezdroza-

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family 2022 rozpoczynają się już 15 lipca! Czekamy na wszystkich, którzy w tym roku postanowili przeżyć niezapomnianą przygodę,a tym samym dołączyć do RODZINY Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch. Nasze tegoroczne hasło to „Iskier moc-do spodu jurajskiej podłogi”. To będzie wyjątkowa przygoda pełna niezapomnianych wrażeń!

„Iskier moc…” – Edycja Family

To niecodzienna forma rozrywki dla rodzin kochających off-roadową przygodę! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową edycję, ponieważ głównym tematem jest KRZEMIEŃ. Uczestnicy rajdu mogą przygotować się na dawkę pozytywnych emocji.

Rajd tworzony jest z myślą o miłośnikach off-roadu, którzy cenią uczciwą rywalizację oraz zdrową aktywność.

Krzemień — to najcenniejszy surowiec dla człowieka, dlatego podczas rajdu będziecie mogli bliżej zapoznać się z jego historią. To krzemień będzie dla Was kierunkiem tegorocznej edycji. W trakcie wyprawy zapoznacie się z sąsiednim krajobrazem oraz jego terenem miejscem, gdzie powstawał krzemień. Co ciekawe w naszym regionie krzemień został po raz pierwszy odnaleziony przez człowieka. Pokonując odcinki tras, zapoznacie się z budową geologiczną oraz ukształtowaniem terenu świętokrzyskiego.

Warto napomnieć, że teren off-roadowej przygody, powiązany jest z wydobyciem, a także obróbką krzemienia w okresie neolitu. Mieszczący się niedaleko rezerwat archeologiczny został wpisany na LISTĘ UNESCO! Dlatego jest kluczowym motywem wydarzenia.

Animacje, gry i zabawy

Na najmłodszych czekają zabawy z animatorami, ale nie tylko podczas tegorocznego rajdu nie zabraknie foto pieczątek, a także zadań zręcznościowych połączonych z zagadkami krajoznawczymi. Dlatego przygotujcie się na pracę zespołową.

Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Family organizowane są przede wszystkim dla rodzinnej zabawy i niezapomnianej przygody.

Ostatniego dnia na uczestników rajdu czeka zwiedzanie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!

Atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.