Moto Zauro Music 2022

Moto-Zauro-Music-Baltow-Miedzynarodowy-Zlot-Motocyklowy-

Po raz kolejny na „Bałtowskiej Okręglicy” odbędzie się międzynarodowy zlot motocyklowy! To wyjątkowa edycja, ponieważ w tym roku wydarzenie obchodzi swój jubileusz. Na uczestników zlotu czeka wiele konkursów z nagrodami, a także masa występów artystycznych.

XV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Moto Zauro Music, to wydarzenie gromadzące tysiące wielbicieli motocykli. Po raz kolejny wydarzenie odbędzie się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Z okazji jubileuszu organizatorzy przygotowali ogrom koncertów, które odbędą się na dużej scenie koło „Zajazdu Przystocze”. Pierwsze koncerty będzie można zobaczyć już w piątek!

Wystąpią m.in. „Awersja”, „The Bill”, „Vader”. Z kolei w sobotę wszyscy uczestnicy mogą wziąć udział w paradzie na Święty Krzyż. To nieodłączny element wydarzenia. Po paradzie na terenie Okręglicy odbędą się konkursy, a już wieczorem zapraszamy na KONCERT ZESPOŁU NOCNY KOCHANEK. 

Głównym sponsorem koncertu jest BROWAR BAŁTÓW. Więcej informacji o koncercie –TUTAJ.

Wszyscy uczestnicy w sobotę będą mogli być świadkami magicznego pokazu sztucznych ogni! Dodatkowo wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować motocykl marki INDIAN.

zlot-motocyklowy-Baltow-2022