Weekend za pół ceny! Odwiedź Bałtów

Polska-Zobacz-wiecej-weekend

Odkryj piękno Bałtowa w korzystnych cenach! Czeka Cię prawdziwa przygoda w krainie dinozaurów oraz uroczych zwierzątek! Skorzystaj z promocyjnej oferty i spędź ciekawy weekend w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Weekend za pół ceny

W ramach kampanii Polska Zobacz Więcej — weekend za pół ceny, w ten weekend 18-20 listopada wszyscy goście Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego będą mogli kupić pakiet spacerowy, aż 50% taniej.

JuraPark — ścieżka dinozaurów 🦖 

To prawdziwa kraina, w której przeniesiesz się do czasów prehistorii. Tu zobaczysz blisko 100 modeli gatunków dinozaurów, naturalnej wielkości. Zachwyci Cię sposób ich wykonania, który daj wrażenie realności. Spacerując ścieżkami, poznasz okresy geologiczne, a tym samym rozwój życia na naszej planecie.

Co więcej, na obecnym terenie JuraParku, niegdyś istniała tu jurajska plaża, po której wędrowały dinozaury. Dowodem tego są odnalezione w tutejszym wąwozie tropy dinozaurów. 🦕

Zobacz: Godziny otwarcia Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Zwierzyniec Bałtowski — dolny

To miejsce dla miłośników zwierząt. Spacerując dolną częścią zwierzyńca, zobaczysz tu w dużej mierze różnobarwne ptactwo, ale także słynnego lemura — Króla Juliana, małpki 🐒 oraz rodzime surykatki. Skaczące kózki wywołają uśmiech na Twojej twarzy, a leniwe osiołki sprawią, że czas na chwilę się zatrzyma 🦆 😀