Szwajcaria Bałtowska udostępnia wszystkie trasy!

stacja-narciarska-aktywnie-w-Baltowie

Stacja narciarska zaprasza do szusowania po wszystkich trasach! Już ruszyła kolej krzesełkowa, narciarze oraz snowboardziści mają do dyspozycji wyciąg orczykowy, oraz kolej krzesełkową. Zapraszamy do Bałtowa.

Szwajcaria Bałtowska

To rodzinna stacja narciarska w województwie świętokrzyskim, oferujący łącznie 2 500 metrów wszystkich tras zjazdowych. Na miejscu znajduje się również ośla łączka — trasa skierowana dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi. Tuż przy stoku znajduje się także wypożyczalnia sprzętu, jego pełen serwis oraz szkółka narciarska Amigo-Ski. Doświadczona kadra instruktorska nauczy dobrych nawyków w jeździe na nartach czy snowboardzie.

Poznaj cennik karnetów czasowych na stok. 

Szwajcaria Bałtowska w święta

Nasz obiekt funkcjonuje także w okresie świąt

Na wspólne szusowanie zapraszamy:

  • W wigilię          10:00 – 15:00
  • I dzień świąt    9:00 – 20:00
  • II dzień świąt   9:00 – 20:00
  • 27-31 grudnia  9:00 – 20:00

lodowisko-szwajcaria-Baltowska

Lodowisko Szwajcarii Bałtowskiej

Na terenie obiektu znajduje się także naturalne, kryte lodowisko – 900m2. Na gości czeka klimatyczne oświetlenie, wypożyczalnia łyżew oraz muzyczne hity. W tym sezonie istnieje także możliwość wyjęcia tafli lodu. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, aby zagrać w hokeja. U nas możesz spełnić to marzenie! Udostępniamy kije, bramki krążki. Nie czekaj, zobacz więcej szczegółów.

 

Spędź aktywne święta razem z nami! Czekamy na Ciebie — do zobaczenia 🙂