Dzień Dziecka Pełen Przygód

dzień- dziecka-bałtów

Chcesz, aby Twoje dzieci przeżyły niezapomnianą przygodę? Podaruj im wycieczkę do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Spędźcie Dzień Dziecka Pełen Przygód. Czeka wiele atrakcji! 

 

Najpiękniejsze wspomnienia na zawsze pozostają w pamięci — przygoda, zabawa, odkrywanie świata. W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym to wszystko staje się faktem. Za nami piękna majówka, a przed nami upragniony Dzień Dziecka, który w Bałtowie trwa 3 i 4 czerwca!

Moc atrakcji w jednym miejscu

Ścieżka dinozaurów — to punkt bez, którego wycieczka w Bałtowie nie może się odbyć! Powrót do prehistorii, odkrywanie bałtowskich zakamarków może stać się jeszcze ciekawsze jeśli udacie się na warsztaty paleontologiczne z naszym „Bałtowskim Indiana Jonesem”. Stacjonuje on na Gondwanie, tam opowie o skamieniałościach, z pewnością poznacie wiele ciekawostek o pradawnych stworach.

 • Wciel się w rolę paleontologa
  To właśnie na Gondwanie ukryte są kości dinozaura! Tu można naprawdę poczuć, jak pracuje się na wykopaliskach! Dłutko, łopatka i do pracy mali miłośnicy prehistorycznych stworzeń!

 Zabawy z animatorami i spotkanie z dinozaurem

 • Oko w oko z dinozaurem! Odwiedzając JuraPark przygotujcie się na spotkanie z prawdziwym prehistorycznym stworem – T-Rex, Diplodok a może Triceratops? Który dinozaur będzie spacerował ścieżkami juraparku? Czy to nie najlepszy pomysł na Dzień Dziecka dla małego fana dinozaurów?
 • Malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, balony, tatuaże, gry i zabawy — będzie kolorowo i muzycznie. Nasi animatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Sprawią, że Wasz pobyt w Bałtowie będzie niezapomniany!  Na terenie kompleksu pojawią się szczudlarze oraz niezastąpione maskotki!
  Nie zapomnijcie przybić piątki z naszym Jurasiem, nie ominie Was spotkanie z  króliczkiem, czy szaloną Wiewiórką. Koniecznie zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie.

W Bałtowie możecie zobaczyć wiele zwierzątek, które niedawno przyszły na świat — możecie je nakarmić przygotowanym dla nich pokarmem. A to wszystko na Zwierzyńcu Dolnymurocze kózki, kucyki i kolorowe ptaki!
Jeśli nigdy nie spotkaliście stada jeleni lub chcecie zobaczyć, jak żyją słynne bałtowskie żubry — zapraszamy na wycieczkę amerykańskim schoolbusem. To wspaniała przygoda, po bałtowskim safari. Wyprawa w towarzystwie przewodnika sprawi, że zapamiętacie ją na długie lata. Nasze zwierzęta czekają na gości i z chęcią wychodzą na spotkanie.

 

Tunel odwagi i magiczne sztuczki

Nie zapomnijcie odwiedzić naszej Wioski Czarownic, to tutaj nierzeczywiste przeplata się z realnym. Czarownica Hogata sprawdza waszą odwagę, zwinność oraz siłę. Przygotowała wiele zabaw — koło fortuny sprawdzi wasze umiejętności zapamiętywania oraz śpiewania. Zadanie musi zostać wykonane!

 • Warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów (13:00 i 16:00).
 • Bubble Show, czyli pokazy baniek ogniowych i dymnych (12:00, 14:00, 15:00, 17:00).

Sabatówka - Dzień Dziecka

Dawka emocji

Wszystkich spragnionych mocnych wrażeń zapraszamy do naszego Parku Zabaw, gdzie czekają karuzelesalon gier, basen kulkowy, statek piracki, trampoliny.

Przypominamy, że na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego mieści się kolejka górska — Rollercoaster, która zapewni odpowiednią dawkę adrenaliny, także dorosłym.

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu Aktywnie w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

 

Weekend pełen wydarzeń

Czerwiec w Bałtowie obfituje w wiele wydarzeń, dlatego będąc w Bałtowie, możecie skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji.

 • 2-4 czerwca

Na terenie camper parku odbędzie się rodzinny piknik Camper Team. Zainteresowani zakupem campera będą mogli z bliska zobaczyć,  jak wyglądają domy na kółkach.

Na wrotkarni po raz kolejny odbędą się Mistrzostwa  Polski w formułach Pointfighting, Light Contact Dzieci i Kadetów.

 • 3-4 czerwca 

Na bałtowskiej okręglicy odbędą się rozgrywki meczowe piłki nożnej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania młodym utalentowanym sportowcom. Pierwszego dnia rywalizować będą ze sobą roczniki 2015 natomiast drugiego dnia 2016.

Przeżyj rodzinną przygodę w Bałtowie, podaruj swoim dzieciom najpiękniejsze wspomnienia. Do zobaczenia! 🙂