Półkolonie letnie dla dzieci w Bałtowie –

Bałtowski-Kompleks-Turystyczny-półkolonie

Zastanawiasz się, nad wakacjami dla dzieci? Bałtowski Kompleks Turystyczny zaprasza na półkolonie letnie! Na dzieci czeka wspaniała przygoda w świecie dinozaurów, zwierząt i aktywności! Zobacz, co przygotowaliśmy dla waszych dzieci w Bałtowie.

Półkolonie letnie 2023

W Bałtowie nie ma nudy, razem z nami Wasze dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności. Śpiesz się zatem, ponieważ zapisy na półkolonie już ruszyły. Przypominamy, że półkolonie w Bałtowie trwają 5 dni. Oferujemy dla Was 8 turnusów:

  • I: 26-30 czerwca
  • II: 3-7 lipca
  • III 10-14 lipca
  • IV 17-21 lipca
  • V 24-28 lipca
  • VI 31 lipca-4 sierpnia
  • VII 7-11 sierpnia
  • VIII 21-25 sierpnia

Jeżeli Twoje dzieci chcą spędzić razem wakacyjny czas w Bałtowie, to doskonale się składa! Jeśli zapiszesz swoje dzieci na więcej niż 1 turnus, otrzymasz 100 zł zniżki. 

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie w Bałtowie?

Przede wszystkim, dlatego że uczy się samodzielności, rozwija się na tle społecznym i kulturowym. Dzięki nowemu otoczeniu otwiera się na innych ludzi, przełamuje swoje bariery, a przede wszystkim spędza wyjątkowy czas z dala od technologii.

Doświadcza także nowych umiejętności, w programie zapewniono warsztaty kulinarne w Bałtowskim Zapiecku, warsztaty rozwijające kreatywność dzieci. Podczas pobytu dzieci przyswajają wiedzę z zakresu m.in. historii, przyrody, paleontologii, a to wszystko dzięki zajęciom edukacyjnym i grze terenowej QUEST. Bo edukacja przez zabawę to najlepsza forma nauki! A taką właśnie przekazujemy tu — w Bałtowie.

Dbamy o aktywność Twoich dzieci

To jeden z aspektów, do którego stale zachęcamy młodzież oraz wszystkich turystów odwiedzających Bałtowski Kompleks Turystyczny. Piękne otoczenie, ścieżki rowerowe, piesze, sztuczna wieża wspinaczkowa oraz dostęp do wypożyczalni rowerów. Podczas półkolonii dzieci wraz z opiekunem poznają bałtowskie tereny krajobrazowe. Co więcej, na terenie obiektu funkcjonuje Wrotkarnia, dlatego jeśli Wasze dzieci jeżdżą na rolkach, wrotkach to miejsce, gdzie będą mogli się wyszaleć. A na ich twarzach pojawi się szczery uśmiech.

 

 

Podczas półkolonii organizujemy wycieczki

Poza atrakcjami znajdującymi się na terenie naszego obiektu dzieci zobaczą także okoliczne atrakcje turystyczne! To ważne, aby dzieci poznawały region, w którym się znajdują, dlatego podczas pobytu zabieramy ich na wycieczkę. Podczas nich mogą zobaczyć, jak powstaje porcelana, czy słodkie przekąski zwane krówkami 🙂 Wyruszą także w podróż do przeszłości — czyli wycieczka do Krzemionek (Pomnik historii, w 2019 r. trafił na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO).

Bałtów-park-linowy

 

Czekamy na Was — razem stworzymy piękne wspomnienia, które pozostaną z wami na lata!

 

 

Do wspólnej przygody zapraszamy dzieci od 6 do 12 roku życia. Uczestnicy półkolonii zostaną podzieleni na grupy. Co istotne liczba miejsc na półkoloniach jest ograniczona, a warunkiem odbycia się turnusu jest udział min. 8 osób w grupie. W ramach półkolonii zapewniamy m.in.: pełne wyżywienie, dostęp do wszystkich atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, Ubezpieczenie NNW. Więcej informacji: Półkolonie 2023.

Nie zwlekaj z decyzją i już teraz zapisz swoje dzieci na półkolonie letnie w Bałtowie!