Pełen atrakcji – długi weekend w Bałtowie!

Długi-weekend-Bałtów-atrakcje

W świecie zwierząt i prehistorycznych gadów! Tak będziecie się bawić podczas długiego weekendu w Bałtowskim kompleksie Turystycznym. Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Poznajcie szczegóły…

Pobyt w Bałtowie

Wycieczka do Bałtowa to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Poza dawką rozrywki na dzieci czekają małe zwierzaczki, co więcej z niektórymi będzie można spotkać się oko w oko! To miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje sportowe (Bałtów Aktywnie) oraz zdobywać wiedze z zakresu paleontologi, przyrody czy historii.

JURAPARK

Jurapark-wycieczka-Baltow

Wizyta w świecie prehistorycznych gadów to ogromna dawka wiedzy. To miejsce, które pokochają fanatycy dinozaurów. Na dziedzińcu JuraParku będzie można spotkać żywego dinozaura 🦖 Ten spacerować będzie swoimi  ścieżkami — dlatego miejcie oczy szeroko otwarte. Będąc w JuraParku zobaczycie blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości! Niektóre z nich możecie zobaczyć z bliska 🦕

 

 


ZABAWY Z ANIMATORAMI

dlugi-weekend-Bałtów

Tuż przed wejściem do JuraParku spotkacie animatorów, szczudlarzy oraz mnóstwo zabaw! A te sprawią, że wizyta w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym będzie wspaniałą przygodą już na samym początku! A jeżeli zamarzycie sobie, aby na waszej twarzy pojawił się tygrysek, myszka miki czy inna postać z bajki -MY spełnimy wasze marzenia! Zapraszamy na brokatowe tatuaże, malowanie buziek oraz kolorowe warkoczyki!

 

MUZEUM JURAJSKIE

Muzeum-Jurajskie-Bałtów

Nie zapomnijcie odwiedzić muzeum jurajskiego! Tutaj wielbiciele skamieniałości, kości dinozaurów mogą zanurzyć się w odkryciach i znaleziskach. Znajdują się tu również dioramy przedstawiające zaginiony świat sprzed milionów lat.

 


 

PREHISTORYCZNE OCEANARIUM

prehistpryczne-oceanarium-

Prehistoryczny świat morskich głębin odkryjecie w Prehistorycznym Oceanarium. Przygotujcie się na wspaniałe efekty dźwiękowe.

 

Zobacz: 5 powodów dlaczego warto przyjechać do Bałtowa.

 


PARK ZABAW

Karuzela Bałtów

Po ogromnej dawce wiedzy przyjdzie czas na zabawę! A tę możecie otrzymać w parku zabaw — wiele urządzeń rozrywkowych dla dzieci i dorosłych! Karuzele, statek piracki, kino emocji – Cinema 5D. 

 


BAŁTOWSKI ZWIERZYNIEC

zwierzyniec-dolny-poznaj-i-przytul-

To jedna z naszych głównych atrakcji, a jej górną część zwiedza się z pokładu amerykańskiego schoolbusa. Zobaczycie tam rodzinę bałtowskich żubrów, jelenie, lamy, alpaki, daniele czy bydło watussi. Natomiast na zwierzyńcu dolnym w czwartek i piątek odbędą się „warsztaty poznaj i przytul” będziecie mogli spotkać się oko w oko z surykatkami, wężami oraz szczurami… Kto będzie odważny i zobaczy z bliska te zwierzątka ?  Na zwierzyńcu dolnym możecie zobaczyć także małego osiołka, kózki oraz marmozetę białouchą.


Odwiedź Sabatówkę — Wioskę Czarownic

Sabatówka-dlugi-weekend

Zobacz, jak żyją bałtowskie czarownice i co dobrego mają w swojej chacie… Poznacie tu tajniki czarownicy Hogaty, zdradzi jak dbać o urodę, dlaczego warto pić wywar z pokrzywy. Razem z nią przygotujecie magiczne eliksiry! Mera i Nutka zaproszą na widowiskowe pokazy baniek ogniowych i dymnych. Będzie wyjątkowo i  bajkowo.

 

 

 

A jeśli jesteś miłośnikiem sportów, w Bałtowie jest ich cała masa! Wspinaczka, spływy kajakowe, wypożyczalnia rowerów, wrotkarnia, trasy spacerowe dedykowane nordic walking. Więcej o ofercie sportowej na Bałtów Aktywnie. Zakochaj się w Bałtowie i spędź wyjątkowy, rodzinny wyjazd wokół przyrody, atrakcji i rozrywki. U nas pokochasz także regionalną kuchnię!