Bilet kompleksowy 15% taniej

bilet-kompleksowy-atrakcje-

Wakacje pełne promocji – Bałtowski Kompleks Turystyczny przegotował coś ekstra! Zaplanuj rodzinną wycieczkę i korzystaj z ostatnich dni wakacji. Kup bilet online, korzystaj z rabatów i oszczędzaj.

Ceny przyjazne rodzinom – 15 % taniej

Wszystkie atrakcje w cenie jednego biletu. Teraz dodatkowo -15 % na pakiet kompleksowybaw się cały dzień i łap bezcenne chwile w Bałtowie. 

    • Bilety w promocyjnej cenie kupisz od poniedziałku do piątku (tylko online),
    • Promocja zakończy się 31 sierpnia 2023 r.
    • Bilety zakupione w promocji należy wykorzystać do 29 października 2023 r. 
Zabawa z biletem całodniowym

Pakiet kompleksowy dostępny w naszej ofercie to bilet całodniowy. Wybierając pakiet kompleksowy, korzystasz  ze wszystkich atrakcji bez limitu. Co więcej, będąc w Bałtowie, możesz wychodzić poza teren naszych atrakcji — upoważnia cię do tego opaska wstępu. Dlatego najpotrzebniejsze rzeczy zostaw w swoim samochodzie, pamiętaj, aby zabrać ze sobą wygodne buty 🙂

Zobacz: Jak zaplanować swoją wycieczkę do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

Jura-Park-

 

Atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

JuraPark — poznaj prehistoryczny świat, w którym niegdyś żyły dinozaury. Znajdziesz tutaj blisko 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. T-Rex, diplodok i inne gatunki stworów. Na terenie JuraParku możesz także znaleźć się w paszczy T-rexa. Jeżeli Twoje dzieci są fanami dinozaurów, to miejsce dla Was.

Muzeum Dinozaurów — w tym sezonie zapraszamy na nową wystawę „Powrót do przeszłości”. Znajdujące się tu wystawy skamieniałości dinozaurów, przywiezione zostały do muzeum nie tylko z Polski, ale także z Libanu, Maroka i dalekiego Madagaskaru.

Prehistoryczne Oceanarium — jak wyglądały  morskie stwory w prehistorii? Zobaczysz to podczas wizyty w Prehistorycznym Oceanarium, gdzie czekają na ciebie niezwykłe doznania, a to wszystko dzięki technologii 3D.

 

Bałtowski Zwierzyniec — to podróż amerykańskim autobusem po Safari oraz spacer dolną częścią. Zwiedzając tę atrakcję, na swojej drodze napotkasz urocze kózki, daniele, uparte osiołki. Z pokładu autobusu zobaczysz wielbłądy, żubry, jelenie i wiele innych rodzimych i egzotycznych zwierząt.

Park miniatur i Słowiańskie Wzgórze — polskie zamki i pałace w skali 1:25, znajdujący się tu przewodnik jest do Twojej dyspozycji. Opowie, jakie największe tajemnice skrywają nasze zamki. Tuż przy tej atrakcji znajduje się kolejna prowadząca do Chatki Pszczelej, to Słowiańskie Wzgórze, czyli rzeźby najciekawszych postaci występujących w Kronice Mistrza Wincentego Kadłubka.

Wioska Czarownic „Sabatówka”– tu jest zabawnie, bajecznie i testowo. Nasza czarownica Hogata sprawdza sprawność i odwagę wszystkich odwiedzających dzieci. Prowadzi także warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów. Zdradza tajemnice właściwości ziół leczniczych.

Park Zabaw — miejsce wprost uwielbiane przez wszystkich. Bo przecież każdy z nas pragnie choć na chwilę poczuć dawkę adrenaliny. Ta zostanie zapewniona, a dzieci tak szybko nie opuszczą tego miejsca 🙂

Skorzystaj z promocji i baw się bez limitu w miejscu pełnym przygód!

Zwierzyniec-Bałtowski