Zamknij
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Offmania RC

22 września 2022 - 25 września 2022

-Offmania-RC-Baltow

Po raz kolejny na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbędzie się największy w Polsce zlot fanów zdalnie sterowanych modeli samochodów przeprawowych.


Czterodniowe wydarzenie, podczas którego widzowie będą mogli przyglądać się zmaganiom kierowców i razem z nimi przeżywać wspaniałe emocje, podczas 5 urodzin!

Offmania Rc

Na uczestników wydarzenia czeka przeprawa wyznaczonymi szlakami po terenie JuraParku, Polski w  Miniaturze oraz przy Kamieniołomach (droga do Polski w Miniaturze). Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak radzą sobie nasi uczestnicy, zapraszamy do obserwacji już w piątek od godziny 10:00 do 17:00.

Jesteśmy pewni, że niejedna przeszkoda będzie chwilą niepewności. Czy moedel rc sprosta przeszkodom stojącym na drodze, z pewnością będzie ciekawie i emocjonalnie.

W sobotę z kolei swoją moc sprawdzą modele rc, a uczestnicy swoją technikę. O godzinie 12:00 będziemy mogli być świadkami wyciągania czołgu, natomiast zaraz po tej konkurencji odbędą się zadania błotne.

Zobaczcie jakie umiejętności posiadają kierowcy oraz jakie możliwości mają mdele rc. To naprawdę niebywałe!

 

Details

Start:
22 września 2022
End:
25 września 2022

Venue

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi