Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Zespołu Wheels of Steel Band

17 września 2022 @ 19:00 - 22:00

Wieczorny koncert i dobra zabawa w Zajeździe Przystocze. 16 września na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego rozpoczyna się II Muzyczny Zlot Camperowych Dinozaurów. Przez cały weekend goście obiektu będą mogli podziwiać różne modele camperów.

Dzieje się w Bałtowie

Po raz kolejny na terenie obiektu odbędzie się zlot, jednak to coś więcej niż tylko zlot. To spotkanie przyjaciół, których łączy wspólna pasja, do podróżowania camperem i dobrej zabawy. Co, więcej w sobotę – 17 września na scenie Złamanej deski wystąpi zespół „Wheels of Steel Band”, który znany jest w regularnych występów na festiwalu — Piknik Country Mrągowo. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Przypominamy, że w Restauracji Browar Bałtów w każdą sobotę zapraszamy na wydarzenie Devil’s Funk, gdzie usłyszycie przeboje muzyczne Polish Funk prosto z płyt winylowych. Muzyczne brzmienia zapewni światowy Dj – CPT. Sparky.

Więcej informacji o wydarzeniu Devil’s Funk – TUTAJ.

koncert-muzyczny-zlot-kamperow-

 

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi