Zamknij
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Święto Dyni

17 września 2022 - 30 października 2022

swieto-dyni-Baltow-

Zapraszamy na Święto Dyni w Bałtowie! W każdy weekend od 17 września do 30 października na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego odbywać się będą warsztaty dyniowe! A na terenie całego obiektu zrobi się naprawdę kolorowo i radośnie! A to wszystko za sprawą dyni!

Święto Dyni — weekendy dla całej rodziny

Czeka na Was moc atrakcji i dużo zabawy! Pamiętajcie, że przez cały wrzesień w sprzedaży dostępny jest Pakiet Kompleksowy! To oznacza, że nadal możecie zobaczyć wszystkie atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego!

Zabawy z animatorami

Przy wejściu do JuraParku czekać będą na Was animatorzy, którzy namalują na twarzy wymarzony wzór. Nie zabraknie także brokatowych tatuaży, a wszystko w tematyce dyniowej! Jesteście ciekawi, czym zaskoczą Wasz nasi animatorzy?

Dyniowe warsztaty kulinarne

Zabawa dla małych i dużych! Jeśli lubisz się troszeczkę ubrudzić, a gotowanie jest jedną z Twoich pasji. To koniecznie musisz wziąć udział w warsztatach. Uczestnicy warsztatów nauczą się piec pyszne placuszki dyniowe.

Warsztaty kreatywne

Na warsztatach wykonacie kolorową „dyniową przytulankę”, dyniowe obrazki, a także sami udekorujecie dynię! Warsztaty kreatywne to wspaniała forma zabawy dla wszystkich dzieci. Warsztaty odbędą się w godzinach 11:30 – 16:30.

warsztaty-kreatywne-swieto-dyni

Dyniowe obrazki

Czyli wyjątkowa plastyczna zabawa dla wszystkich dzieci! Tutaj możecie kształtować swoje umiejętności manualne. Na warsztatach skorzystacie z gotowych szkiców i obrazków, które nawiązywać będą do tematyki dyniowej. A jeśli Wasze głowy są pełne ciekawych pomysłów, zachęcamy do dzielenia się kreatywnymi pomysłami z naszą kadrą!

Dekorowanie dyni

Czy każda dynia jest taka sama? Oczywiście, że nie! Różnią się kształtem, wielkością, a także gatunkiem! Podczas warsztatów możecie sprawić, że Wasza dyni będzie wyjątkowa, inna i niepowtarzalna.

Wszystkie wykonane prace zabieracie ze sobą do domu 🙂 Każdemu dziecku przyda się własnoręcznie wykonane dzieło, przytulanka czy obrazek.

Uwaga!

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w kawiarence SabatCafe na terenie JuraParku. Aby uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, należy dokonać rezerwacji w kasie głównej JuraParku.

Warsztaty kulinarne – 20 zł

Warsztaty kreatywne – 15 zł

Pokazy-magicznych-baniek

Na Sabatówce bałtowskie czarownice zdradzają tajniki ziołolecznictwa, co więcej na miejscu możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie wyznaczonej strefie z tematycznymi ramkami do zdjęć! Może uda Wam się zrobić zdjęcie z czarownicą Hogatą! Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nią w mediach społecznościowych.

Pokazy magicznych baniek

Animatorzy znajdujący się na Sabatówce zaprezentują pokazy magicznych baniek. Czy zamykanie w bańce jest możliwe? Będąc na miejscu, koniecznie to sprawdźcie. Pokazy baniek odbywać się będą w wyznaczonych godzinach, dlatego pamiętajcie, aby być na czas! Pierwszy pokaz odbędzie się o godzinie 12:00, 14:00, 16:00.

Zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego jesienią! Gwarantujemy, że bałtowska dolina zaskoczy Was nie tylko wspaniałymi krajobrazami ale także nowymi przeżyciami.

 

 

 

 

 

 

Details

Start:
17 września 2022
End:
30 października 2022
Event Tags:
, , , , , , , ,

Venue

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8a
Bałtów,świętokrzyskie27-423Polska
+ Google Map

✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi