Zamknij
Noclegi-Baltow-domki-na-wodzie

KRAINA PORAJ — domki nad wodą

Jeżeli chcesz budzić się z widokiem na wschodzące nad wodą słońce, nade wszystko cenisz sobie spokój, prywatność i bliskość natury to jest to miejsce dla Ciebie!  Kraina Poraj to urokliwe domki wykonane w stylu skandynawskim, które wydają się dryfować po wodzie.

Tylko 5 km od Kompleksu Turystycznego w Bałtowie znajduje się kraina spokoju, cudownych widoków, zarybionych jezior i ciągnących się po horyzont barwnych łąk. 

Kraina Poraj połączona jest z Bałtowem ścieżkami spacerowymi oraz trasą rowerową.

Do dyspozycji gości oddajemy trzy domki 4 – osobowe.

Korzystając z noclegu w „Krainie Poraj”,  „Zajeździe Przystocze” lub „Ranczo w Dolinie” Pakiet Kompleksowy lub Pakiet Bajkowa Zima kupujesz tylko raz. W pozostałe dni pobytu masz bezpłatny dostęp do atrakcji wchodzących w skład zakupionego przez Ciebie pakietu. Latem otrzymasz również 30% rabatu na wypożyczalnię rowerów.

Goście resortu „Kraina Poraj” otrzymują możliwość wędkowania na stawach całego obiektu (za wcześniejszą zgodą administratora obiektu).
Stawy zarybione są następującymi gatunkami ryb: amur, karp, płotka, szczupak, lin, okoń, topyga, jesiot, leszcz, japończyk, karaś.

 


✨ Dołącz do Klubu Przygód JuraPark! ✨

Bądź pierwszym odkrywcą najlepszych ofert i ekscytujących nowości w JuraPark Bałtów. Otrzymuj specjalne rabaty tylko dla subskrybentów.

Twoja przygoda zaczyna się tutaj – zapisz się już dziś!”

Nasi partnerzy

Uniwersytet Śląski w Katowicach Państwowy Instytut Geologiczny Dinosaur Ridge Pepsi