+48 41 264 14 21
FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. CZY KONIECZNA JEST WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA JEŻELI CHCĘ PRZYJECHAĆ Z RODZINĄ?

Nie. O wcześniejsze rezerwacje prosimy tylko grupy zorganizowane min. 25 osób.

2. CZY PARK JEST CZYNNY PRZEZ CAŁY ROK?

JuraPark (park dinozaurów) jest czynny przez cały rok. Przez cały rok działa również Rollercoaster, Kino Emocji 5D oraz domki wypoczynkowe. Pozostałe atrakcje są czynne sezonowo np. od wiosny do jesieni – Zwierzyniec Bałtowski, Park Rozrywki, Prehistoryczne Oceanarium, a zimą Szwajcaria Bałtowska i Wioska Świętego Mikołaja. Jeżeli dana atrakcja jest wyłączona z ruchu turystycznego, taka informacja znajdzie się na stronie internetowej.

3. CZY MOŻNA WCHODZIĆ NA TEREN KOMPLEKSU Z PSEM?

Tak, ale tylko na teren parku z dinozaurami. Pies musi być w kagańcu i na smyczy. Całkowity zakaz wprowadzania psów dotyczy terenu placu zabaw, Ośrodka Jazdy Konnej „Krainy Koni” oraz Zwierzyńca Górnego i Dolnego. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany jest do usuwania pozostawionych przez zwierzę nieczystości.

4. ILE CZASU POWINNIŚMY ZAREZERWOWAĆ NA ZWIEDZANIE?

Aby bez pośpiechu zwiedzić Bałtów i skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji na terenie kompleksu zalecamy pobyt dwudniowy.

5. JEŻELI KUPUJĄC BILET PAKIETOWY NIE WYKORZYSTAMY WSZYSTKICH ATRAKCJI CZY MOŻEMY LICZYĆ NA ZWROT PIENIĘDZY?

Niestety nie. Kasa nie wypłaca zwrotów za niewykorzystane atrakcje (załamanie pogody, awarie techniczne czy nagła zmiana planów kupującego).

6. CZY PARK JEST OTWARTY W ŚWIĘTA?

Godziny otwarcia parku w dni powszednie i świąteczne są wyszczególnione TUTAJ.

7. NIE MAM WŁASNEGO SAMOCHODU. JAK MOGĘ DO WAS DOJECHAĆ Z DZIEĆMI?

Możliwy dojazd komunikacją miejską lub busem.

8. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU W POBLIŻU PARKU?

Na terenie kompleksu znajdują się 4 domki wypoczynkowe działające przez cały rok. W pobliżu znajdują się również liczne gospodarstwa agroturystyczne. Listę gospodarstw z opisem, zdjęciami i kontaktem do właścicieli znajdą Państwo na stronie www.agrobaltow.pl

9. CZY MOŻNA ROBIĆ ZDJĘCIA NA TERNIE PARKU I POZOSTAŁYCH ATRAKCJI?

Tak. Jedynie osoby wykorzystujące zdjęcia z terenu bałtowskiego kompleksu turystycznego do publikacji lub celów marketingowych proszone są o wcześniejsze wystąpienie o zgodę do zarządcy lub kierownika obiektu biuro@jurapark.pl, marketing@jurapark.pl.

10. CZY OPIEKUNOWIE GRUPY WCHODZĄ DO JURAPARKU ZA DARMO?

1 opiekun na dziesięć osób ma wolny wstęp na teren JuraParku.